Tamirane Her Ay Ruhuna Müzik ve Eğlence Katıyor!

tamirane

İyi Müzik, İyi Yemek ve İyi Kokteyllerle Ruhunu Tamir Et!

Maslak Uniq İstanbul’da bulunan Tamirane, her mevsime özel yenilenen ve gelişen menüsü ve enfes lezzetlerinin yanı sıra, her ay, “Dance Sessions”, “Morning Jazz Sessions”, “Jam Sessions” ve konsept etkinlikleriyle ruhunu tamir ediyor! Birbirinden iyi müzik performansları ve etkinlikleri kaçırmak istemiyorsan, takipte kal!

Tamirane’de Bu Ay!

9 ŞUBAT CUMA / 21.00

EMİN FINDIKOĞLU (ücretsiz etkinlik)

Tamirane sahnesi 9 Şubat Cuma 21.00’da, değerli caz sanatçısı Emin Fındıkoğlu’nu ağırlıyor!

2015 İstanbul Caz Festivalinde ‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne layık görülmüş usta müzisyen Emin Fındıkoğlu’na, vokalde Meltem Ünel ve Zeynep Kuyumcu eşlik ediyor. Muhteşem bir müzik keyfi yaşamak için Tamirane’ye davetlisin!

 

11 ŞUBAT PAZAR / 15.00

“MORNING JAZZ SESSIONS”

İMGE MINGIROĞLU – (ücretsiz etkinlik)

11 Şubat Pazar 15.00’da Tamirane sahnesinde İmge Mıngıroğlu, caz severlerle buluşuyor!

Pek çok usta müzisyenle aynı sahneyi paylaşan İmge Mıngıroğlu, 2009’dan beri kendi projesi kapsamında soul-jazz repertuarıyla güncel parçaları yorumluyor. Vokal ve gitarda İmge Mıngıroğlu’na bas gitarda Mustafa Savaş Coşkun eşlik ediyor. Lezzet dolu, müzikalitesi yüksek bir Pazar günü geçirmek istiyorsan, Tamirane’ye davetlisin!

 

16 ŞUBAT CUMA / 23.00

LESLİ KARAVİL – STAND UP (ücretsiz etkinlik)

Oyuncu ve yönetmen Lesli Karavil ‘Late Night’ gösterisiyle, gece kahkahaları için 16 Şubat Cuma, 23.00’da Tamirane’de!

Erkek egemen stand-up sektöründe “İnsanları güldürmek büyük mutluluktur” diyen Lesli ‘nin, kadın olmak ve ilişkiler üzerine muzip hikayeleri, harika enerjisiyle birleşiyor! Bu kahkaha garantili, harika geceye davetlisin! Tamirane’de gece yarısı kahkahaları için şimdiden yerini ayırt!

 

17 ŞUBAT CUMARTESİ / 21.30

“AÇIK CAZ SAHNESİ”

JAZZ OPEN MIC

‘Bir nev-i sofistike karaoke gecesi’ Jazz Open Mic, 17 Şubat Cumartesi 21.30’da Tamirane sahnesinde! 200’ü aşkın caz bestesi arasından dilediğini seçip, şehirdeki en iyi müzisyenlerden oluşan caz orkestrasını da arkana alarak, şarkını söyleyebilirsin! Caz vokalinin önemi isimlerinden Elif Çağlar’ın sunduğu ve şehrin önemli cazcılarının katılımıyla gerçekleşen yetenek ve cesaret dolu bu müzik gecesinde şimdiden yerini al! Çünkü unutamayacağın, müzik ve eğlence dolu bir gece seni bekliyor! Detaylar için tamirane.com’a göz at!

Giriş ücreti: 35 TL’dir.

 

18 ŞUBAT PAZAR / 15.00

“MORNING JAZZ SESSIONS”

OLGUN AÇAR QUARTET – (ücretsiz etkinlik)

18 Şubat Pazar 15.00’da Tamirane sahnesinde Olgun Açar Quartet, senin için çalıyor!

Olgun Açar Quartet, dört iyi müzisyenin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Gitarda usta müzisyen Önder Focan, bas gitarda Apostolos Sideris, piyanoda Jef Giansily ve davulda Olgun Açar; caz, funk, hip hop tarzında parçalar ve Olgun Açar’ın bestelerinden oluşan repertuarlarıyla 18 Şubat Pazar saat 15.00’da Tamirane sahnesinde Pazar gününe müzik katmaya geliyor!

 

25 ŞUBAT PAZAR / 15.00

“MORNING JAZZ SESSIONS”

MANUŞ-U ALA – (ücretsiz etkinlik)

25 Şubat Pazar günü, 15.00’da Manuş-u Ala Morning Jazz Sessions’a senin için geliyor!

Caz standartları, chanson ve cover’lardan oluşan repertuarlarıyla, vokalde Gizay Büyükdoğanay, saksafonda Barış Ertürk, gitarda Kaan Büyükdoğanay, kontrbasta Ekin Bilgin ve davulda Serkan Özbey, unutulmaz bir caz buluşması için seni bekliyor!

 

26 ŞUBAT PAZARTESİ / 21.00

MEF ÜNİVERSİTESİ TAMİRANE’DE! – (ücretsiz etkinlik)

Tamirane tarihinde bir ilk! MEF Üniversitesi Müzik Kulübü, 26 Şubat Pazartesi 21.00’da Tamirane’de! MEF Üniversitesi öğrencilerinden oluşan üç grup, rock ve akustik parçalardan oluşan repertuarları ile Tamirane sahnesine yenilik getiriyor! Pazartesi sendromundan uzaklaşmak, gününü müzikle bitirmek için Tamirane’ye gel!

 

 

28 ŞUBAT ÇARŞAMBA / 22.00

“DANCE SESSIONS”

LATIN & MORE

İstanbul’un en keyifli dans buluşması ‘Latin & More’, 28 Şubat Çarşamba, 22.00’da dans severleri, salsa ve latin ritimleriyle dolu muhteşem bir gecede bir araya getiriyor! Helio Faria’nın harika DJ performası eşliğinde, Tamirane’de ruhunu dans ile tamir et!

Giriş ücreti: 30 TL’dir.