Taze, Lezzetli, Hızlı: Bronwyn

Bronwyn

Bronwyn, “hızlı servis” anlayışına yepyeni bir boyut getiriyor. Günlük malzemeler ile hazırladıkları menülerle konuklarını soğuk zincir tüketiminden kurtaran, hazır lezzetlerle sipariş süreçlerine son veren Bronwyn, ilgi çeken dekorasyonuyla da beğenileri topluyor.

Bronwyn“Taze, lezzetli ve hızlı” sloganıyla ve sağlıklı lezzetleriyle açıldığından beri ilgi uyandıran Bronwyn, Nişantaşı’nda yepyeni ve benzersiz bir soluk yaratıyor.

Hızlı servis ile yemek seçeneklerine hemen ulaşılabileceğiniz, şehrin merkezinde konumlanmış yeni bir adres: Bronwyn!

Hiçbir yemeğin ikinci gün servis edilmediği, hızlı yemeklerin sağlıksız olma düşüncesinden uzaklaştırarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Bronwyn, kahvaltıdan sağlıklı atıştırmalıklara, öğle yemeğinden lezzetli meyve sularına, vegan tatlılara ve akşam yemeklerine birçok seçenekleri ile sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunuyor. Her damak lezzetine hitap eden lezzetli çorbalar, baget çeşitleri, wrapler ve tatlılarlaBronwyn, hızlı, lezzetli ve sağlıklı yemekleri yemenin tadı ile günün her saatine hitap ediyor.

10 kişiden oluşan mutfak ekibinin günlük hazırladığı taze lezzetleri konuklarına yaklaşık beş dakikada servis edenBronwyn, uzun uzun bekleme sürelerine de son veriyor. Şehrin koşuşturmasından yemeğe pek vakit ayıramayan, sabah işe giderken, öğlen ya da toplantı aralarında, iş çıkışlarında ya da yolculuğa çıkarken sağlıklı ve lezzetli öğünler tüketmek isteyen insanların kurtarıcısı da oluyor.

Eylül ayında kapılarını misafirlere açan, kısa süre içerisinde kitlesini oluşturanBronwyn, kahve molası için keyifli bir yer arayışında olan, birbirinden lezzetli taze ve sağlıklı yiyecek ve içeceklere hızlıca ulaşmak isteyenler için ideal.