Home Etkinlik The Grand Tarabya’da Açık Havuz Keyfi

The Grand Tarabya’da Açık Havuz Keyfi

The Grand Tarabya’da Açık Havuz Keyfi

The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın eşsiz mavisine bakan açık havuzu, yaz ayları boyunca İstanbul’un tadını çıkarmak isteyen misafirleri için özel bir güneşlenme deneyimi sunuyor. Therapia Spa terapistleri tarafından uygulanan bu cezbedici programda, cilt saf deniz tuzu peelingi ile güneşe hazırlanırken, avokado, Hindistan cevizi veya Roucou yağları ile doğal bir bronzlanşma süreci vaat ediliyor.

Dünyanın en seçkin oteller zinciri olan The Leading Hotels of the World üyesi The Grand Tarabya’nın açık havuzu, İstanbul’un keyfini yaşamak isteyen misafirleri için özel bir güneşlenme programı hazırladı.

Boğaz’ın dingin mavisine karşı konumlanan açık havuzda Therapia Spa terapistlerince uygulanan ayrıcalıklı program, cildi doğal bronzlaşma sürecine hazırlıyor. Deniz Tuzu Peelingi ile başlayan programda saf deniz tuzu ile cilt ölü deriden arındırılırken pürüzsüz bir bronzluğa hazır hale geliyor. 20 dakika boyunca uygulanan bu ritüelde bal ile vücut yoğun nem de kazanıyor.

Deniz Tuzu Peelingi’nin ardından Karayip St. Barth adasından gelen doğal bronzlaştırıcı ürünlerle 50 dakika boyunca Bronzlaştırıcı Masaj uygulanıyor. Bu özel masaj sırasında misafirler cildin kendini koruma özelliğini artıran Roucou, avokado veya Hindistan cevizi yağlarından dilediklerini seçebiliyor.

Sabah 09.00’dan, akşam 19.30’a dek hizmet veren açık havuzda, bronzlaşma deneyimini yaşayacak olan konuklar, aynı zamanda Erguvan Pool Bar’ın lezzetli atıştırmalıklarının tadını çıkarabilir, menüde yer alan ferahlatıcı içecekler eşliğinde Tarabya Koyu manzarasının keyfini yaşayabilir.

 

Rezervasyon için:

Tel :(0212) 363 33 10

spa@thegrandtarabya.com