Titanic Business Bayrampaşa’da Ayrıcalıklı Hizmet

titanic business bayrampaşa

İş ve tatil amaçlı seyahatleri kusursuz hizmetiyle unutulmaz kılan Titanic Business Bayrampaşa misafirlerine Executive Lounge hizmetiyle farklı bir deneyim sunacak.

İstanbul’un kolay ulaşılabilir noktalarından birinde konumlanan farklı büyüklüklerde 331 odaya sahip Titanic Business Bayrampaşa; toplantı salonları, Türk ve dünya mutfaklarından seçkiler sunan restoranları, 3500 m2 alana kurulu fitness ve spa kompleksi BeFine Sports & Spa ile hem iş hem de tatil amaçlı İstanbul’u tercih eden misafirlerine konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Havaalanları, iş merkezleri, dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezleri ile eğlence mekanlarına alternatifli yollar ve toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım imkanı sağlayan Titanic Business Bayrampaşa misafirlerine sunduğu kusursuz hizmeti yeni bir uygulamayla genişletiyor.

Titanic Business Bayrampaşa’da hayata geçirilen yeni uygulamayla otelin yüksek katlarında bulunan ferah odalar misafirlere daha geniş olanaklar sunacak şekilde düzenlendi. Executive odalarda konaklayan misafirler; erken giriş geç çıkış imkanı, özel giriş ve çıkış hizmeti, ücretsiz business center kullanımı gibi imkanların yanı sıra otelin en üst katında yer alan Hasır 360 Roof Restaurant’da Haliç’ten Maslak’a kadar uzanan panoramik İstanbul manzarası seyri sunan Executive Lounge’dan da ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Titanic Business Bayrampaşa Genel Müdürü Ahmet Can Yaşildağ ev sahipliğinde ve Can Hatipoğlu’nun DJ performansı eşliğinde 28 Mart tarihinde düzenlenen bir kokteylle açılışı yapılacak Executive Lounge’da misafirlere sabah saatlerinde zengin bir kahvaltının ardından gün boyu özel ikramlar sunuluyor. Ayrıca alkollü içecek ve a la carte yemek menüsünde de %30 indirim uygulanıyor. Otelin executive katında konaklayan misafirlerin kullanımına açık olacak Executive Lounge aynı zamanda prestijli toplantılara ve özel görüşmelere de ev sahipliği yapacak.