Tugba Khan – 25 Ocak 2020’de Yılın İlk Yeniayı Meydana Geliyor

Kova burcunda gerçekleşecek olan bu yeniay enerjisi oldukça önemli olacaktır. Ummadığımız başlangıçlar yapabiliriz.Öngörülemeyen değişimler, belirsizlikler, beklenmedik tepkiler bu yeniay etkileri arasındadır. Özellikle ilişkilerde ve parasal durumlardaki belirsizlikler biraz gerginliklere sebep olabilir veya beklentilerimizin karşılanması ikili ilişkilerde gerginlik yaratabilir. Kova burcunda olan yeniay, yenilikler, sorunlara sıradışı çözümler bulunabilir. Burçları nasıl etkileyecek?

Koç burcu; 

Arkadaş ortamınızda ummadığınız konular yaşayabilirsiniz. Beklenmedik gizli olaylar arkadaşlarla aranızın açılmasına neden olabilir. Beklentileriniz aniden değişebilir.

Boğa burcu; 

Kariyerinizle alakalı aniden yön değiştirebilirsiniz. Özellikle otoritelerle aranızdaki durumlar beklenmedik kararlar aldırabilir. Umulmadık fırsatlar karşınıza sosyal ortamınızdan gelebilir.

İkizler burcu; 

Beklenmedik seyahat programı yapabilirsiniz. Özellikle aile konularıyla alakalı yolculuklarınız olabilir. Yurtdışı ile bağlantılı işler gündeme gelebilir. Hayatınıza karşı yep yeni bakış açısı kazanacaksınız.

Yengeç burcu; 

Umulmadık destekler sizin motivasyonunuzu yükseltecektir. Beklenmedik fırsatlar özellikle finansal olarak gelecek olan şanslar sizin hayatınızın planlarını değiştirmeye yardımcı olacaktır.

Aslan burcu; 

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklıkta umulmadık gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile düzeninizle alakalı alınacak kararlar hayatınızın bir çok alanını etkileyecektir. Ani karar almazsanız bunun fırsat mı değil mi görebilirsin.

Başak burcu; 

İş hayatınızda aniden karşınıza fırsatlar gelebilir. Günlük rutininizde öngörülemeyen hareketlenmeler olabilir özellikle ilişkiler, kadınlarla alakalı konular hayatınızı harekete geçirecektir.

Terazi burcu; 

Aşk hayatınızda beklenmedik olaylar gündemde! Aniden bir aşk kapıyı çalabilir. Ama aniden gitme tehlikeside vardır. İkili ilişkilerde biraz riskli tartışmalara açık dönemdeyiz. Hayattan keyif almanız o anki modunuza bağlı olacaktır.

Akrep burcu; 

Ev hayatınızda beklenmedik taşınma kararı, yenilenme kararı alabilirsiniz. Evinizle ilgili büyük değişim isteği uyanacak. Eğer başkalarından destek görebilirseniz  harekete geçeceksiniz.

Yay burcu; 

Ani kararlar hayatın akışını değiştirebilir. Özellikle ev, aile ve yaşam alanınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Kardeşler ve/veya yakın akrabalarla ilişkilerde gerginlikler olabilir.

Oğlak burcu; 

Parasal konularda hareketlilik var. Umulmadık harcamalar olabileceği gibi umulmayan gelirlerde gündemde görünüyor. Bir anlaşma karşılığı oluşacak olan bu hareketlilik tansiyonu biraz yükseltebilir.

Kova burcu; 

Hayatınızı şekillendirmeye başlıyorsunuz. Yeni yeni fikirler hayat yolunuzu adım adım değiştirecektir. Fakat arkadaşlar ortamına biraz dikkat etmekte fayda var. Arkadaşla iş yapmayın.

Balık burcu; 

Kişisel gelişiminizle ilgili yeni başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle sosyal sorumluluk, yardım gibi konular kendinizi bulmanızı sağlayacaktır. İş yerinizde sorunlar sizi içinizde yeni oluşumlara sürükleyecektir. Her zorluk yeni bir fırsat yaratır.