Türk Markası Reeder’dan iPhone Değişim Kampanyası!

reeder

Reeder, iPhone değişim kampanyası başlattı. Eski iPhone’larınız karşılığında sizlere yerli bir model teklifi sunuluyor.

ABD’nin Türkiye’ye uyguladığı tavrın sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün yaptığı bir açıklamayla ABD menşeli ürünlere karşı boykot çağrısında bulunmuştu.

Erdoğan, “Onların iPhone’u varsa öbür tarafta Samsung var, Venüs var Vestel var. Ne yaptığımızı anlasınlar. Biz kendimize yeteceğiz.” açıklamasında bulunmuştu.

Bu açıklamanın ardından birçok Türk marka, ABD’yi boykot edeceğini ve gerekli yaptırımların uygulanacağını açıklamıştı. Şimdi ise bu firmaların arasında Reeder markası da katıldı. Firmanın “Buyback” olarak adlandırdığı değişim kampanyası, aslında Güney Koreli Samsung tarafından da dönem dönem uygulanan bir yaklaşım.

Eski ve sağlam durumdaki telefonunuzu firmaya veriyor, karşılığında aldığınız teklifi değerlendirmek isterseniz, size yerli Reeder marka bir cihaz sunuluyor.

Türk markası Reeder’dan iPhone değişim kampanyası!

Reeder, bu değişim kampanyasının hangi modelde ne kadar indirime ya da karşılığa denk geleceği konusunda net bir açıklama yapmış değil. Firma kesin rakamlar bildirmek yerine potansiyel müşterilerinden eski iPhone’ların, farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve videolarını istiyor.

Sonrasında bu görseller size bir teklif hazırlamak amacıyla değerlendiriliyor, ardından Reedersize ulaşıp kendi teklifini iletiyor.

Eğer iPhone X gibi son model telefonlarınızı kampanyaya sokmak istiyorsanız, firmadan birden fazla cihaz alma şansınız da var. Bu kampanyaya dahil olmadan önce konuyu iyice araştırmalı ve fiyat performans karşılaştırmalarına bakmalısınız.

Eğer sizlere mantıklı geliyorsa buradan konuyu daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.