Turkcell Platinum Istanbul Night Flight Konserler Serisi Başlıyor

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi Topkapı Sarayı’nın 1. avlusunda bulunan, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen ve ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden olmakla birlikte hali hazırda anıt müzesi olarak formunu korumaya devam eden Aya İrini’de gerçekleşecek konserlerde Events Across Turkey organizasyonuyla İstanbul dinleyicisini dünya starlarıyla buluşturuyor.

12 Mayıs David Fray, 20 Mayıs Raul Midon, 26 Mayıs ilk kez bir araya gelen Imamyar Hasanov & Mercan Dede & Mısırlı Ahmet & Cenk Erdoğan § Chamber Orchestra, 8 Eylül Marc-Andre Hamelin, 15 Eylül Valentina Lisitsa, 29 Eylül Karsu, 30 Eylül Gidon Kremer, 13 Ekim Piano Battle, 27 Ekim Salut Salon ve 29 Ekim  An Epic Symphony & Mor ve Ötesi ilk kez senfoni orkestrasıyla sahne alacaktır.

Bu özel gece de ise Mehmet Aslantuğ ve  Ağır Roman film müziklerinden tanıdığımız Yusuf Taşkın çok özel performanslarıyla konuk oluyor.

Bu sene Events Across Turkey, Aya İrini’nin bahçesini konser öncesi dinleyicelere lounge sahnesinde mini konserler de sunuyor.  “Bahçede Kim Var?” konsepti adı altında ülkemizin önemli müzisyenlerini dinleme imkanı bulacağınız çok özel performanslar sizleri bekliyor.

“Bahçede Kim Var?”

2May – Deniz Tuzcuoğlu
20 May – Tuncer Tunceli
26 May – Akın Eldes
8 Eylül – Batu Mutlugil
15 Eylül – Emre Kula
29 Eylül – Akın Eldes
30 Eylül – Demirhan Baylan
13 Ekim – Yusuf Demirkol ( Zakkum )  § Akın Eldes
27 Ekim – Göksenin
29 Ekim –  ? Surprise

Sınırlı sayıda dinleyiciye ev sahipliği yapacak bu çok özel mekanda konser deneyimini kaçırmadan yerinizi ayırtın.