“Türkiye’nin İlk Gece Pikniği” Urban Picnic

urban picnic

Daha önce hiç yaşamadığınız bir açık hava deneyimini yaşamaya hazır mısınız? “Türkiye’nin ilk gece pikniği” Urban Picnic, Yemek.com ve Hybrid’in işbirliğiyle ikinci kez 12-13 Mayıs’ta 17.00-00.00 arası Kemer Country Orman Evi’nde! 

17.00’daki kapı açılışından saat 00.00’a kadar gece boyunca 40 farklı restorandan yüzlerce farklı lezzetin sınırsız ikram edileceği Urban Picnic’te, İstanbul’un en trend ve en sevilen restoranlarından Türk, İtalyan, Uzakdoğu, Meksika, Fransız mutfağı lezzetleri ile pizza, burger, meze, vejetaryen, tatlı, kahve ve gecenin sonunda da en sevilen Türk sokak lezzetlerini bulabileceksiniz.

Ve bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız, limitsiz olacak! 

Bitmedi… İki gecelik bu gastronomik gece pikniği deneyiminin yanında Cumartesi gecesi Urban PicnicOrkestrası, Pazar gecesi ise Yeni Türkü’nün canlı verecekleri konserlerle geceyi ısıtacaklar. Ayrıca konserlerin öncesinde ve sonrasında da gece boyu sahne alacak DJ’lerle müziğe doyacağız.

Yemeksepeti’nin de partnerleri arasında bulunduğu Urban Picnic’de iki gece boyunca yeme-içme, müzik, eğlence ve sürprizler sınırsız, limitsiz!