TV+ ’a Yeni Diziler Geldi

TV+

Türkiye’nin yerli dijital televizyon platformu TV+, Mayıs ayıyla beraber 50 farklı diziyi platforma getiriyor.

Blindspot, Vikings, Legion, The Following… Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekranlara damgasını vuran tüm yeni diziler artık TV+’ta… Telefon, tablet, TV ve bilgisayardan izlenebilen dijital televizyon platformu TV+’ta dizi dünyası hızla genişliyor. Dilediği yerden dizi izlemek isteyenlerin gözde platformu TV+ ’a abone olanlar, en popüler programlara ücretsiz olarak erişebiliyor.

Beowulf, Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta

Dünyanın konuştuğu tüm dizileri portföyüne katan TV+, 50 farklı diziyle izleyicilerin karşısında. Bu dizilerin başında ise “Beowulf, Ölümsüz Savaşçı” var. Fantastik ve bilim kurgu türünün merakla beklenen dizisi, Filmbox işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta ekranlara geliyor. ABD yapımı olan dizi, Angelina Jolie, Anthony Hopkins ve Robin Wright gibi yıldızlarıyla popülerliğini yitirmezken, yayımlandığı ilk günden bu yana “en çok konuşulanlar” listesinde de yer alıyor.

TV+’taki yenilikler bununla da sınırlı değil. Ünlü oyuncuları ve çarpıcı senaryolarıyla izleyicilerin gözünü ayıramadığı birçok dizi de artık TV+ dünyasında yer alıyor. Aralarında Legion, Blindspot, The Following, Vikings, Ash vs Evil Dead, Crossing Lines, Medici: Masters of Florence gibi dizilerin yer aldığı 50 farklı dizi, orijinal dilinde veya Türkçe olarak izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

TV+’ın yeni dizileri ve tüm yayın içeriği için www.tvplus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.