Twitch Fenomeni Oğuzhan Özel Bir İlki Gerçekleştiriyor

oğuzhan özel

Twitch’den, Oğuzhan Özel’in ev ortamında yaptığı salaş bir sohbet programı “Keyf-i Kuzu” binlerce izlenme alarak bir ilke imza atıyor. Programın konsepti, konukların çocukluk zamanlarından günümüze neler yaptıklarını detaylı bir muhabbetle hayranlarına ışık tutuyor. Twitch’e yeni bir soluk getiren program üniversite öğrencilerinin ağırlıklı izlerken, her hafta sürpriz isimlerle de her yaştan gruba hitap ediyor. Konuklar izleyenlerin sorularını reji ekranından okuyarak, canlı yayında cevap veriyorlar.

“Keyf-i Kuzu” programının ilk konuğu Paramparça dizisinden Bahtiyar Demir oldu. Saat 02:00’da başlayan yayın, Oğuzhan Özel ve Bahtiyar Demir’in keyifli muhabbetine katılan izleyiciler her dakika artınca program tam 4 saat sürdü.

Programı her Salı saat 22:00’da “Haftalık İnternet Talk Show Pogramı” na çevirmek isteyen Oğuzhan Özel, 13 Kasım akşamı da Yavuz Seçkin’i konuk etti. 90 dakikayı keçen ve kesintisiz devam eden yayın binlerce insan tarafından izlendi ve büyük beğeni aldı. Yavuz Seçkin izleyicilerden gelen sorulara değişik tipleme ve taklitlerle cevap verdi. Programa gelen yoğun ilgi ve istek üzerine 14 Kasım akşamı fantezi müziğin sevilen ismi Ferman Toprak konuk oldu. İki günde tekil izleyici 35.000 kişinin üzerinde oldu.

Ferman Toprak, yakında sevenlerinin beğenisine sunacağı yeni şarkısı “Alayına Gider” i ilk kez bu programda söylemek istediğini canlı yayında belirtti.

20 Kasım akşamı ise Oğuzhan Özel’in konuğu, ünlü oyuncu Şoray Uzun oldu. Şoray Uzun, yayın esnasında binlerce kişinin soru yağmuruna tutuldu. Gelen soruların hepsine cevap verebilmek için 2,5 saat canlı yayında durdu.