Uludağ Festivallerle Sallanacak

uludağ

Uludağ Festivallerle Sallanacak

Bu Kış Eğlencenin Zirvesi Uludağ Olacak

Kayak ve eğlencenin merkezi haline gelen Uludağ, bu kış üst üste gerçekleşecek olan festivallerle tüm gözleri üzerine çevirecek. Yenilenen yüzüyle eğlencenin nabzını tutacak Uludağ, Aralık 2018 – Şubat 2019 dönemi boyunca gerçekleşecek olan Snow Weekend, Uludağ Music Festival, Whitefest ve Corporate Weekend festivaller ile adından çok söz ettirecek.

Kışın İlk Gençlik Festivali

Anadolu’nun birçok şehrinden gelen üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Snow Weekend, 14-16 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Bu kışın ilk festivali olacak olan Snow Weekend’te 2 gece 3 gün boyunca değişik parti konseptleri, birbirinden eğlenceli etkinlikler ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla gençlere kışın ortasında yazı yaşatacak.

Karlar Üzerinde Bir İlk: Elektronik Müzik Festivali

Uludağ Music Festival, 13-17 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. Türkiye ve dünyadan elektronik müzikseverlerin merakla takip ettiği popüler DJ’leri karlar üzerinde bir araya getirerek, 4 gece 5 gün boyunca Uludağ’ı sallayacak olan festival bir ilke imza atacak.

whitefestWhitefest 2019 Bomba Gibi Geliyor

Bu sene 3-7 Şubat, 7-10 Şubat ve 10-14 Şubat tarihlerinde 15’incisi düzenlenecek olan ‘Türkiye’nin en büyük gençlik festivali’ Whitefest, başta 3 büyük şehir olmak üzere Türkiye’nin dört yanından üniversite öğrencilerini misafir edecek. 12.000’den fazla üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşecek olan festivalde Uludağ’da yer yerinden oynayacak.

İş Dünyası Bu Festivalde Eğlenecek

Türkiye’nin iş dünyasına ve kurumsal profesyonellere hitap eden ilk ve tek festival olan Corporate Weekend’in 8’incisi bu sene 14-17 Şubat’ta düzenlenecek. Misafirler için özenle hazırlanan deneyimlerle ve eğlencenin zirvede olacağı partilerle dolu festival, 3 gece 4 gün boyunca şehrin temposundan uzaklaşmak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor.