Wish More Hotel Sofralarında Napoli’nin Gerçek Pizzası

Dünya mutfaklarının en gözde tatlarını sofralarına taşıyan Wish More Hotel İstanbul, gerçek pizzanın doğum yeri Napoli’den enfes bir lezzeti Kasım ayı menüsünde ikram ediyor. Pizza severleri, 4 Peynirli Napoli Pizza’nın çıtır çıtır, tadına doyulmaz lezzetiyle karşılayacak olan Wish More Hotel İstanbul, en kaliteli malzemelerle hazırlanan İtalyan usulü pizzasıyla misafirlerine benzersiz bir deneyim sunacak.

Türk mutfağının en lezzetli ve en seçkin tatları kadar, dünya mutfaklarından sunduğu en gözde lezzetlerle de misafirlerini büyüleyen Wish More Hotel İstanbul, Kasım ayı menüsüne İtalyan mutfağının vazgeçilmezi pizzayı ekliyor.

Pizzanın doğum yeri kabul edilen Napoli kentinden gelen ve gurmeler tarafından “gerçek” pizza olarak kabul edilen Napoli usulü pizza, Wish More Hotel İstanbul’un maharetli şeflerinin incelikli dokunuşu ve yorumuyla misafirlerin beğenisine sunuluyor. Beş yıldızlı otelin Kasım ayı menüsüne dahil edilen 4 Peynirli Napoli Pizza mozerella, parmesan, ricotta ve İzmir tulum peyniri olmak üzere dört farklı lezzetin mükemmel uyumunu yansıtırken, damaklarda eriyen akışkan peynirin dokusuyla lezzet tutkunlarının başını döndürüyor.

Tam kıvamında ve incelikte hazırlanan, doğru ısıda pişirilmiş çıtır çıtır hamuru, en kaliteli zeytinyağından yapılan sosuyla 4 Peynirli Napoli Pizza, Wish More Hotel İstanbul misafirlerine Kasım ayı boyunca sıra dışı bir lezzet deneyimi yaşatacak.