Xtrem Aventures İle Adrenalin Tutkunları Maceraya Doyuyor

Xtrem Aventures

UNIQ İstanbul’ın yemyeşil doğasında macera ve yüksek ip parkurlarıyla hizmet veren Xtrem Aventures, eğlencede sınırları ortadan kaldırıyor

8 bin metrekarelik ormanlık alanıyla doğayla iç içe bir ortam sunan UNIQ İstanbul, yetişkinler ve çocuklar için farklı parkur seçenekleri olan Xtrem Aventures ile İstanbullulara bu bahar da nefes aldırıyor. Adrenalin dolu bir gün geçirmek isteyenler aradıkları tüm aksiyon ve eğlenceyi Xtrem Aventures’ta bulabiliyor.

4-8 yaş grubu için yerden 10 metre yükseklikte hazırlanan koruyucu ağlarla çevrelenmiş özel parkurda minikler 20 farklı oyun ile eğlencenin tadını çıkarıyor. Ağaç evler, köprüler, salıncaklar ve halatların oluşturduğu dev oyun alanı içinde serüven dolu yollardan geçen çocuklar sadece Xtrem Aventures’ta bulunan Hobbit Evleri’nde birbirinde farklı sürprizlerle karşılaşıyor.

Xtrem Aventures’ta heyecanı zirvede yaşamak isteyen 8 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için zorluk derecelerine göre 4 adet yüksek ip parkuru ve 1 adet 180 metrelik zip-line parkuru bulunuyor. Emniyet Kemerli Yüksek İp Parkuru ile adrenalin dolu dakikalar geçirirken Ağaç Tepesi Parkurları ile de yeşillikler arasında kurulan ahşap köprüler üzerinde gözlem yapılabiliyor. 8 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar ile heyecan doruklara çıkıyor.

Ağaçların arasında doğayı ve sınırları keşfetme şansı sunan Xtrem Aventures, Pazartesi günleri hariç haftanın altı günü UNIQ İstanbul’da macera yaşamak isteyenleri bekliyor. Xtrem Aventures biletlerine www.biletix.com, detaylı tüm bilgilere ise www.xtremaventures.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.