Yazın Serinleten Neşesi Pernigotti IL Gelato

Pernigotti IL Gelato

Pernigotti IL Gelato, İtalyanlar’ın dondurmadaki ustalığını yansıtan eşsiz lezzetiyle dondurma tutkunlarına neşe ve keyif dolu serin bir yaz vadediyor. Pernigotti IL Gelato, yoğun tadı ve kalitesiyle sıcak yaz günlerini serin bir molayla keyiflendiriyor.

Çikolata tutkunlarının yakından tanıdığı marka Pernigotti, gerçek İtalyan ustalığını yansıttığı dondurma markası Pernigotti IL Gelato ile dondurma tutkunlarına lezzet dolu, serin ve neşeli bir yaz vadediyor.

Pernigotti IL Gelato “doğal ve kaliteli” olanı arayanlara sesleniyor. Ürünlerde doğal şeker ve gerçek çikolata kullanılıyor. İçeriğindeki vanilya, çilek, fındık benzeri tüm soslar tamamen doğal içeriklerle elde ediliyor. Cup serisinde dondurmalara lezzet katan kakao ve meyvelerin en yüksek kalitelileri yetiştikleri ülkelerden geliyor. Madagaskar’ın vanilyası, Santo Domingo’nun kakaosu, Antep’in fıstığı ve İtalya’nın meşhur Gianduia çikolatası kullanılarak eşsiz Pernigotti IL Gelato lezzeti oluşturuluyor.

Yaz coşkusunu katlayacak Pernigotti IL Gelato; klasik, fındık, fıstık ve çilekli Stick, klasik, fındık, fıstık ve karamelli Cornet, vanilyalı, sütlü çikolatalı, bitter çikolatalı, Antep fıstıklı, bitter çikolata parçacıklı Cup çeşitleriyle lezzet tutkunlarına birçok seçenek sunuyor.

En zor beğenen damakları bile memnun edecek tadı ve kalitesiyle PernigottiILGelato, yazın sıcağından bunaldığınız günlerde serinleten, lezzetli bir molayla sizi keyiflendiriyor. 1860’dan bugüne uzanan Pernigotti geleneği, eşsiz lezzetiyle Türkiye’deki dondurma alışkanlıklarını da değiştiriyor.

PernigottiILGelato Hakkında

155 yılı aşkın tarihi ile İtalya’nın en köklü markalarından biri olan Pernigotti, 2013 yılında Toksöz Grup tarafından satın alındı ve Türk sermayeli bir global marka olarak yoluna devam ediyor.

İtalya’nın dondurma alanındaki uzmanlığını Türkiye’ye taşıyan PernigottiILGelato, yoğun lezzete sahip, en kaliteli içeriklerle üretilmiş ve tamamen doğal dondurmalar sunuyor. İçerisinde glikoz, fruktoz şurubu, trans yağ, bitkisel yağ, gıda boyası veya yapay aromalar bulunmayan PernigottiILGelato’nun kaplama çikolatasında, kakao yağı ve kakaodan yapılma gerçek çikolata ve içinde yalnızca doğal içeriklerle elde edilen soslar kullanılıyor.