Yeni Emoji Havuzuna Hazır Mısınız?

emoji

5 Haziran’da birçok emoji kullanıcıların beğenisine sunulacak. 

Emojiler birçok uygulama üzrinde vazgeçilmez birer parçamız olmaya başladılar demek sanırım yanlış olmazdı diye düşünüyorum. Cümle sonlarında veya başlarında kendimizi ifade etmek için kullandığımız, bazen de sadece bir tanesi ile durumu özetlediğimiz bu simgeler, gündelik hayatımızda oldukça kullanışlı olabilmekteler.

5 Haziran’da eklenecek olan 150’den fazla emoji sonrası adeta kendimizi hazine havuzunda bulacağız diyebiliriz. Bu havuzun genişlemesi ile emoji severler de adeta bayram havasına girecektir.

Yenilik dahilinde birçok farklı emojiye çeşitlilik gelecek. Eskiden kullandığınız emojilerin yanı sıra bunların fakrlı alternatfileri ve daha fazlası beğeniye sunulacak. Yayınlanan videoya bir göz atarak ufak bir ön izleme elde edebilirsiniz. Umarız sizde izlerken bizim kadar heyecanlanacaksınızdır.

Hayvanlardan objelere kadar birçok alana eklenen emojiler, iOS ve Android işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilecek. Birkaç gün içerisinde yayınlanacak olan bu şirin ifadeler, muhtemelen birçok kullanıcı tarafından kullanılacaktır. Peki ya siz şimdiden heyecanlı mısınız yeni emojiler için?