Yeni Pop Up Restoranı Carnebella

carnebella
Şehrin cazibe merkezi, iyi yemeğin adresi Eataly İstanbul, misafirleriyle sıra dışı deneyimler paylaşmaya devam ediyor.

Şehrin cazibe merkezi, iyi yemeğin adresi Eataly İstanbul, misafirleriyle sıra dışı deneyimler paylaşmaya devam ediyor. Pop-up restoran konseptinde birçok özel mutfağı ağırlayan Eataly’e bu kez yerelleşmiş bir barbekü restoranı Carnebella konuk oluyor.

Çok sevilen gelenekselleşmiş barbekü lezzetini günümüzün lezzet anlayışı ile buluşturan Carnebella, 19 Şubat’ta pop up restoran konsepti ile Eataly İstanbul’da kapılarını açtı. 1926 yılında Fritz Gerber’in İsviçre’de başlattığı kaliteli ve tamamen doğal üretim sosis anlayışını, bugün Türkiye’ye taşıyan Carnebella, hamburger, sosis ve köfte seçenekleriyle Eataly misafirlerini nefis bir barbekü lezzeti deneyimlemeye davet ediyor.

Kömür ateşinde, özel bir pişirme yöntemi ile ürünün tadını kendi içine hapsederek hazırlanan tüm ürünlerde %100 dana eti kullanılıyor. El yapımı ekmekleri ile kömür ateşinde pişen köftelerden hazırlanan birbirinden lezzetli hamburgerler ile mangal lezzetini doyasıya yaşayacaksınız. Özgün ve farklı içerikleriyle sandviç şeklinde sunulan körili, portakallı, acılı domatesli, kaşarlı ve klasik sosis seçenekleri arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz.

Doğal ve katkısız ürünlerle gerçek barbekü lezzetini Eataly’nin kaliteli atmosferinde deneyimlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!