Yeni Spider-Man Filminde Doctor Strange Olacak Mı?

spider-man

Yeni Spider-Man filminde Doctor Strange’in olacağı iddialarına Marvel’dan cevap geldi.

Birçok defa el değiştiren Spider-Man, sonunda Tom Holland ile beklediği başarıya ulaştı. Sony’nin Marvel ile yaptığı anlaşma sonucunda telrardan eski günlerine dönmeyi başaran karakterimiz, Avengers serisi ile eski popülerliğine tekrardan kavuştu.

En son Homecoming filmi ile eleştirmenlerden geçer not alan filmi yeni halkası Far From Home ile bizlere merhaba diyecek. Hal böyle olunca da popüler Marvel karakterine dair dedikoduların da ardı arkası kesilmiyor.

İlk filminde Iron Man ile boy gösteren Spider-Man, yeni filminde farklı bir karakteri de yanına alacak mı açıkçası merak konusu. Eh Marvel ile Sony beraberliği devam ettiği sürece bu ihtimal oldukça yüksek çünkü tamamıyla yeni bir düzen ve evren kurulmaya başlıyor Marvel’ın Sinematik Evrende 10. yılını doldurması ile beraber.

Birçok Marvel hayranı ve sinema eleştirmenleri tarafından ortaya atılanDoctor Strange iddiası Marvel stüdyolarının en başındaki isim olan Kevin Fegie tarafından cevaplandı.

Slashfilm ile yaptığı röportajda bu konuya değinen Fegie, bu tarz bir düşünce yapısını nereden çıkardıklarını sordu. Kısacası toparlayacak olursak: iddiaları yalanlamış oldu. Gerçi filmin daha çıkmasına uzun bir süre varken bu tarz yorumlar yapmak için biraz erken olduğunu düşünüyorum.

Bu soruyu yanıtlamanın ve insanları asılsız bir beklentiye sokmanın etik olmadığını belirten Fegie, Benedict Cumberbatch ve Tom Holland’ın beraber oldukça hoş bir sinerji yakaladıklarını ancak bu proje kapsamında öyle bir girişimin gerçekleşmeyeceğini de dile getirmeden geçmedi.