Yeni Spider-Man Filmine Türk Oyuncu!

numan acar

Yeni Spider-Man filminde yer alacağı kesinleşen ünlüler arasında Numan Acar ‘da var.

Avengers 4’ün vizyona girmesi ile beraber Marvel, köklü değişikliklere gidecek.

Evrenin en gözde kahramanlarından olan, birisi solo olmak üzere 3 farklı filmde gördüğümüz Spider Man, yeni filmine Avengers 4’ten sonra kavuşacağız. Çekimleri hala devam eden film, Avengers 4’ün sonrasını konu alacak. Böylelikle seriye birçok yeni karakter dahil edilmesi de söz konusu.

Kısa bir süre önce adının Far From Home olacağı kesinleşen ikinci filmde, Prison Break ve Homeland dizileriyle adını duyuran Numan Acar da yer alacak. Henüz hangi karaktere hayat vereceği açıklanmayan Acar, şimdilik Alladdin projesiyle uğraşıyor. Alladdin’in çekimlerinden sonra kamera karşısına geçecek olan Acar’ın ufak bir role sahip olmadığını düşünüyoruz.

Tom Holland’ın tekrardan Spider-Man olacağı filmde Jake Gyllenhaal, Michael Keaton, Merisa Tomei, Samuel L. Jackson ve Zendeya gibi isimler de yer alacak.

Bakalım yeni Spider-Man filmi Far From Home, bizleri ne gibi maceralara sürükleyecek göreceğiz. Avengers sonrasını konu alacağı için oldukça karanlık bir film beklentim de yok değil. Avengers’ın kazanacağını mı düşünüyorsunuz hala?