Yeni Yıl Coşkusu The Populist’te!

İyi yemek, iyi müzik ve yüzde yüzde eğlence yılbaşı akşamında da ThePopulist misafirlerini bekliyor.

Genç ve dinamik atmosferiyle şehrin eğlence trendlerine yön veren ThePopulist, 2020 yılını iyi yemek ve iyi müzikle karşılamak isteyenlere özel bir yılbaşı programı sunuyor. Geleneksel yılbaşı lezzetlerine yer veren set menünün yanı sıra misafirler ThePopulist’in ana menüsünden de dilediklerini tercih edebilecekler.

ThePopulist’in yılbaşı özel menüsünde; Keçi Peynirli ve Parmesanlı Bresaola, Çıtır Tavuk, Tütsülenmiş Dana Sosis, Populist Köfte ve Geniş Dilim Patatesse çeneklerinin yer aldığı enfes Atıştırmalık Tabağı, Portobello veya tercihe göre Peynirli Pizetta yer alıyor.  Kışın favori lezzeti kestanenin baş rolde olduğu Kestaneli &Keçi Peynirli Pancar Salatası ve Kestaneli Hindi Sarma da ThePopulist’in yılbaşı menüsünün spesiyal lezzetleri olarak öne çıkıyor. Menünün finalinde yer alan Oreolu Balkabaklı Muhallebiise 2019’un son akşamında damaklarda eşsiz bir tat bırakacak.

Lezzet, müzik ve eğlencenin hâkim olacağı bir yılbaşı partisine ev sahipliği yapmaya hazırlanan ThePopulist, Cihan Saldıran, Kaan Yüceil ve Nadir Duman’ın DJ performanslarıyla da 2020 yılına hareketli bir başlangıç yapacak.

ADRES:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34