Yeni Yılda Tarzınızı Kip’leyin!

Erkek moda markası KİP, yılbaşında sevdiklerinizin tarzına ilham verecek çok sayıda hediye seçeneğiyle mağazalarda ve www.kip.com.tr ’de sizi bekliyor.

KİP’in erkeklerin şık ve sportif görünüm beklentilerini mükemmel şekilde karşılayan 2020-21 Kış koleksiyonu, yılbaşı hediye alışverişlerinin de gözdesi olacak. Şık, güncel ve rahat modeller ile fonksiyonel, doğayla uyumlu tasarımların hâkim olduğu KİP kış koleksiyonu, yılbaşında sevdiklerinin tarzına ilham vermek isteyenler için çok sayıda iddialı hediye seçeneği sunuyor.

Sezonun ruhuna uygun sıcak renklerdeki trikolar, sweatshirtler, denim, koton ve jogger pantolonlarla rahatlıkla kombinlenen gömlek ve hırkalar, puffer yelekler, çift taraflı giyilebilen deri montlar, paltolar ve aksesuarlarla yeni yılda, kendi tarzınızı ve sevdiklerinizin tarzını KİP’leyin.

KİP’in birbirinden şık tasarımları arasından seçim yapmakta zorlananlar ise KİP mağazalarından satın alabilecekleri GiftCard ile hediye seçimlerini sevdiklerine bırakabilir.

KİP’in yılbaşı hediye alışverişine özel tasarımları ile fırsatları KİP mağazalarında ve www.kip.com.tr ’de sizleri bekliyor.