Zorlu PSM’de Bu Hafta Massive Attack Fırtınası Esecek!

zorlu psm

Zorlu PSM’de bu hafta da herkese göre bir şey var! 2018 FIFA Dünya Kupası heyecanı Zorlu PSM Amfi’de hızla devam ederken; Studio, 22 Haziran’da Belçika’nın yükselen yeteneği R.O x Konoba ve sınır tanımayan müziği ile Pale Grey’i konuk edecek. Trip-hop müziğin yaşayan efsanesi Massive Attack ve indie folk’u reggae ve elektronik müzikle harmanlayan Milky Chance, Turkcell Sahnesi’nde unutulmaz konserlere imza atacak.

2018 DÜNYA KUPASI GÖSTERİMLERİ // 22 HAZİRAN-15 TEMMUZ // AMFİ

Rusya’nın ev sahipliğinde 21.kez düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası heyecanı, Digiturk iş birliğiyle Zorlu PSM Amfi’ye taşınacak. Daha önce 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ve Euroleague Dörtlü Final’in açık havada ve dev ekranda gösterimini gerçekleştiren Zorlu PSM, 2018 FIFA Dünya Kupası’nın heyecan verici maçlarını Amfi’de sunacak. Maç gösterimlerinin programını www.zorlupsm.com/tr/etkinlik/2018-dunya-kupasi-gos… adresinden takip edebilirsiniz.

 

R.O X KONOBA, PALE GREY // 22 HAZİRAN // STUDIO // 21.00

Belçika’nın genç yeteneklerinden R.O x Konoba ve hiçbir janra sığmayan müziği ile Pale Grey, 22 Haziran gecesi Zorlu PSM Studio’da! Kazandığı ödüllerle de adından söz ettiren, Konoba ismiyle tanınan Raphael Esterhazy ve elektronik müziği gelişmiş bir bas ve incelikli bir ses tasarımıyla buluşturan Olivier Rugi (R.O), Studio’yu bir dans pistine çevirecek. Pale Grey ise hip hop, indie ve elektronik elementleri harmanlayarak oluşturduğu melodilerle müzikseverleri adeta Berlin’de bir gece kulübüne taşıyacak.

Kapı açılış: 21.00

Pale Grey: 22.00

R.O x Konoba: 23.30

Bilet fiyatları: Tam-60 TL // Öğrenci-45 TL

MASSIVE ATTACK // 25 HAZİRAN 2018 // TURKCELL SAHNESİ – OTURMALI & AYAKTA // 20.00

Bugüne kadar yayımladıkları beş stüdyo albümleriyle trip-hop müziğin yaşayan efsanesi konumuna yükselen Massive Attack, 25 Haziran akşamı Mercedes-Benz sponsorluğunda Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olacak. 2016 yılında sevenleriyle buluşturdukları “Ritual Spirit” adlı albümle ezber bozmaya devam eden ikili, bu yaz çıkacakları Avrupa turnesi kapsamında, “Oturmalı-Ayakta” düzende müzikseverlerle buluşacak. Bu özel konserin açılışını ise Azekel ve Massive Attack’in “Voodoo in my Blood” şarkısından da aşina olduğumuz İskoç alternatif müzik grubu Young Fathers yapacak.

Kapı açılış: 20.00

Azekel: 20.15

Young Fathers: 20.45

Massive Attack: 22.15

Tüm biletler tükenmiştir.

 

MILKY CHANCE // 27 HAZİRAN 2018 // TURKCELL SAHNESİ – SAHNE ÜSTÜ AYAKTA // 21.00

Haziran’da İstanbul’da Milky Chance rüzgarı esecek! Zorlu PSM, indie folk’u reggae ve elektronik müzikle buluşturan Milky Chance’e ev sahipliği yapacak. “Stolen Dance” ve “Down by the River” gibi dillerden düşmeyen şarkılarla dünya çapında adlarını duyuran Alman ikili, yeni albümleri “Blossom”ın dünya turnesi kapsamında “Sahne Üstü Ayakta” düzende Turkcell Sahnesi’nde olacak. Bu unutulmaz konserin öncesinde Style-ist renkli performansıyla Zorlu PSM Amfi’de katılımcıları geceye hazırlayacak.

Warm Up: 19.30-21.30 (Zorlu PSM Amfi – Style-ist)

Kapı Açılış: 21.00

Milky Chance: 22.00

Bilet fiyatları: Tam-85 TL // Öğrenci-65 TL // Etkinlik günü kapıda-100 TL