Zuma Yalıkavak Marina, Bodrum Gecelerini Hareketlendirmeye Hazırlanıyor

zuma yalıkavak

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, bu yaz sezonunda da misafirlerini Bodrum’da ağırlamaya hazırlanıyor. Mayıs ayının ortasında kapılarını açacak olan Zuma, yaz aylarında Yalıkavak Marina Bodrum’un muhteşem günbatımı manzarası eşliğinde benzersiz bir yemek ve eğlence deneyimi sunacak.

Bodrum gecelerine hareket getirecek partileri ile Zuma Yalıkavak Marina, bu sezon da eğlencesi ile adından söz ettirmeye devam edecek.

Yalıkavak koyunun ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumunda sevilen yemeklerini ve kokteyllerini servis edecek olan Zuma Yalıkavak Marina, kaliteli ve eşsiz servisi ile misafirlerine muhteşem gün batımı izleme keyfini de doyasıya yaşatacak.

Akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlayacak olan Zuma Yalıkavak Marina, imza yemeklerinden ‘miso marineli morina balığı’, ‘akya balığı sashimi’ ve ‘ıstakoz tempura” gibi lezzetleri menüsünde sunacak. Menüde Japon robata grill gibi lezzetli ızgaraların yanı sıra Zuma’nın benzersiz sushi ve sashimi çeşitleri de yer alacak.

Zuma, imza kokteylleri ile misafirlerine havuz başında manzaranın keyfini doyasıya yaşatırken, hafta sonları konuk DJ’lerin performansları ile öğleden sonra güneş batana kadar sürecek heyecanlı partilere de ev sahipliği yapacak.