Home eğlence Ben Bir Küçük Sanatçıyım, “Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım”

Ben Bir Küçük Sanatçıyım, “Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım”

yaratıcı oyunlar

hep kitap’ın çocuk kitapları dizisi Ben Bir Küçük Sanatçıyım’ın üçüncü kitabı Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım, 8 Haziran’da okurlarla buluşuyor! Marion Deuchars’ın hazırladığı Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım, çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını zenginleştirecek birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor.

Ben Bir Küçük Sanatçıyım dizisinin Gel Beraber Resim Yapalım ve Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım kitaplarını geçen yıl yayımlayan hep kitap, şimdi de dizinin üçüncü kitabı Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım’ı sanatseverlerle buluşturuyor.

Kendine özgü tarzıyla dünya çapında tanınan, birçok uluslararası tasarım ve illüstrasyon ödülüne layık görülen İskoç illüstratör Marion Deuchars’ın hazırladığı Gel Beraber YaratıcıOyunlar Oynayalım; okurun resim konusunda kendi keşiflerini yapmasını sağlayan çizim, aktivite ve yaratıcı fikirlerle dolu…

Dizinin Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim kitabı ise önümüzdeki aylarda yayımlanacak.

Berrak İdiman’ın dilimize çevirdiği Gel Beraber YaratıcıOyunlar Oynayalım, 8 Haziran’dan itibaren hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak.