‘Closer’ Oyunu 26 Ekim’de UNIQ Hall’de!

closer

Sezonun iddialı yapımlarından İkincikat prodüksiyonu ‘Closer – Sevgi Neden Yetmez?’ 26 Ekim’de UNIQ Hall’de tiyatro severlerle buluşacak

İstanbul’un en büyük sahnesi UNIQ Hall’de tiyatro tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Closer-Sevgi Neden Yetmez?’ oyunu sezonda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Patrick Marber’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan oyun şimdi de Cengiz Bozkurt yönetmenliğinde tiyatro sahnesinde. Cansel Elçin, Pelin Akil, Serhan Onat ve Zeynep Tuğçe Bayat, Marber’in incelikle işlediği karakterlere hayat vererek seyircisine muhteşem bir deneyim yaşatacak.

1997 yılındaki prömiyerinden bu yana yazarın en ilgi gören oyunlarından biri olan ‘Closer’ tesadüfi bir şekilde birbirleriyle yolları kesişen dört kentli insanın ilişkilerini ele alıyor. 2004 yılında Julia Roberts, Natalie Portman gibi usta oyuncularla beyazperdeye uyarlanan ve 49 dalda ödüle aday gösterilen oyun, İkincikat prodüksiyonu ile 26 Ekim akşamı sezona merhaba diyecek.

Sezon boyu UNIQ Hall’de sahnelenecek ‘Closer – Sevgi Neden Yetmez?’ oyununun biletlerine www.biletix.com adresinden, oyun ile ilgili tüm bilgilere de www.uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Oyun Künyesi:
Yazan: PATRICK MARBER
Çeviren: DR. NURAY ÖNOĞLU
Yöneten: CENGİZ BOZKURT
Dekor & Işık Tasarım: CEM YILMAZER

Müzik: EDA ER
Dijital Tasarım: DECOL

Kostüm: TALEH ALİYEV
Oyuncular: CANSEL ELÇİN, PELİN AKİL, SERHAN ONAT, ZEYNEP TUĞÇE BAYAT

Fotoğraf: DİLEK KELEŞ

Afiş Tasarım: GALİP AKSULAR
Yapım: İKİNCİ KAT

Temsilci: TOLGA GÜLERYÜZ

Reji Asistanları: ALİ KARA, BERDA AKAR, MELTEM COŞKUN