DSQUARED2’dan Siber Zorbalığa Karşı Koleksiyon

dsquared2-2

Dean ve Dan Caten’ın imzasını taşıyan renkli ve cesur tasarımların yer aldığı koleksiyon, gençlere ve çocuklara yönelik online zorbalığı durdurmak üzere kurulan BE COOL BE NICE® (BCBN) girişimine destek oluyor.

Dünyaca ünlü moda markası DSQUARED2, Siber Zorbalık Karşıtı ‘’Be Cool Be Nice’’ girişimi için özel bir kapsül koleksiyonu hazırladı.

Siber zorbalığın genç bireylerin yaşamında kalıcı izler bırakan, güçlü ve korkutucu bir sorun olduğuna dikkat çeken Dean Caten, “Çocukken biz de zorbalığa maruz kaldığımız için bunun ne kadar tahrip edici olduğunu biliyorum. Kendi kişisel alanlarını keşfeden çocukların ve ergenlerin kişiliklerinin biçimlendirilmesi için çok önemli bir konu olduğu için BCBN akımı desteklemek istedik ve bu kapsül koleksiyonunu tasarladık” dedi. Ünlülerin, stil ikonlarının, sanatçıların ve tüm dünyadan liderlerin katılımıyla büyüyen BCBN hareketi, multi medya iş birlikleri ile sosyal medya’nın olumlu kullanılmasını cesaretlendirmeyi, iyi ahlak ve kibarlığı on ve offline desteklemeyi amaçlıyor.

Kadın, erkek ve çocuklar için denimden sweatshirt’e, t-shirt’den aksesuara pek çük ürünün yer aldığı DSQUARED2 Be Cool Be Nice kapsül koleksiyonu, parlak tonları ve göze alıcı grafik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özel BCBN etiketini taşıyan koleksiyon, seçili mağazalarda satışa sunulacak ve elde edilecek gelirin bir bölümü BCBN’ye aktarılacak.

HTML