Erkek İçin En İyi Seks Yemektir! “Ebru Şancı”

Karşımda gerçekten komik bir kız var. Oldukça enerjik… Bazılarına soru sorana kadar 40 dereden su getirmek zorunda kalırsınız. Ebru Şancı o kadar açık ve net ki, beni hiç yormadı. Aklıma geleni sordum. Aklına ilk geleni söyledi. Ayrıca güzel ve seksi dememe gerek var mı? Açıkçası bizim mutfak böyle endamlı yemek yapanını görmedi… Madem şu seksi ve güzel olma durumu her şeyinin önüne geçiyor, bari gel mutfakta da seksi ol dedim. Kabul etti. Biri süper mini, diğeri derin bacak dekolteli iki elbisesi ile arz- ı endam eylediği mutfağımızdan çıkan kareler ve ilginç cevapları ile buyrun size mutfağımızın son ünlüsü Ebru Şancı…

Yaptığın iş ne olursa olsun, işinden önce güzel ve seksi bir kadın olarak anılıyorsun. Bu durum seni zaman zaman rahatsız etmiyor mu?

Bu biraz benim hatam. Çıkış noktam bir albüm, sinema filmi ya da dizi olmayıp, seksi ve güzel kadın olduğu için böyle anılıyorum. Aslında eğitimli olmayan bir insan bu kadar kısa sürede medyatik olmayı, bu kadar konuşulmayı başaramaz. Bunu aptal bir insana yaptıramazlar. Londra’da ekonomi okudum. Newyork Üniversitesi’nde uluslararası ilişkiler yüksek lisansı yaptım, üç dil biliyorum. Eski erkek arkadaşımın sunmuş olduğu imkanlardan dolayı dünyayı gezdim. Katıldığım programlardan sonra da, bu kız aslında boş değilmiş dediler.

İş anlamında neler yaptın, neler yapıyorsun?

ATV’de Yağmurdan Kaçarken dizisinde neredeyse başrol oynadım. Çok izleniyorduk ve totalde birinci olduk. Sonra kısmetsizlik diyelim olmadı, bitti. Şimdi gerçekten iddialı bir sinema filmi çektik. İnşallah mayıs sonu ya da haziran başı gibi vizyona gireceğiz. Çok ses getireceğine inanıyorum. Adı Ceza. Şimdi onun heyecanla vizyona girmesini bekliyorum.

 

HAYATIM BOYUNCA İNSANLARIN NE SÖYLEDİĞİ UMRUMDA OLMADI

İsminin önüne hangi sıfatı ekleyelim? Manken, oyuncu vs.? Ya da gönlünde yatan aslan ne? Gerçekten ne yapmak istiyorsun?

Miss Türkiye’de ve sonrasında Brezilya’da güzellik yarışmasında birinci oldum. Sonra aldım valizi Londra’ya yerleştim. Hiçbir defileye çıkmadım. Manken bu kız diyorlar ama mankenlik yapmadım.  Şuanda oyunculuk yapmak istiyorum. New York Film Akademi’den dersler alıyorum. Aslında o kadar çok şey yapıyorum ki… Sanırım odaklanma problemim var. Çok hareketliyim.. Raporum var zaten. Çocukken kafamı duvara vurmuşum. Annem geri zekâlıyım diye doktora götürmüş hiperaktif çıkmışım. Yani her şeyi yapmaya çalışıyorum fakat sonra yorgun düşüp hepsinden vazgeçiyorum. Ama oyunculuğu sevdim. Bence rol aldığım sinema filmi bana birçok kapıyı açacak. İnsanların şudur diyebilecekleri bir sıfatım yok. Oyuncuyum diyemem, saygısızlık etmiş olurum. Sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Aslında insanların nasıl andığı benim için önemli değil. Bu kadar rahat bir kızım. İstediğimi giyiyorum, istediğimi söylüyorum. Hayatım boyunca insanların ne dediği hiç umurumda olmadı.

Peki, hayatında en iddialı olduğun şey ne?

Aslında çok komik bir kız olduğuma inanıyorum. Talk Show yapabileceğime adım kadar eminim. Hep aynı insanlar dönüyor. Ben doğduğumda aynı insan, Allah korusun ben öleceğim aynı insan talk show yapıyor. Sıkıldık ama yenilere de kapı açılmıyor. Bekliyorum. Gerçekten fırsat verilirse her şeyi yapabileceğime inanıyorum.

HAYATTA EN İDDALI OLDUĞUM ŞEY BANA KALSIN. REKABETE AÇIK DEĞİLİM!

Evet güzel bir enerjin var ve bunu karşıya geçirebiliyorsun ama hala en iddialı olduğun şeyi söylemedin…

İddialı olduğum şey mi! O iddia bana kalsın. Şimdi iddia sonra rekabet olur. Rekabete açık değilim.

ERKEKLER YATAKTA İYİ OLAN KADINLA DEĞİL, MUTFAKTA İYİ OLAN KADINLA EVLENİRLER

Mutfakta iyi kadın mı, yatakta iyi kadın mı daha makbul?

Bu hep kadınlararası muhabbete dönen bir dialogtur. Yatakta iyi kadın mı, mutfakta iyi kadın mı? Bence mutfakta iyi kadın. Erkek için en iyi seks iyi yemektir. Erkekler yatakta iyi olan kadınla değil, mutfakta iyi olan kadınla evlenirler. Ben de erkek arkadaşlarımı mutfakta tavlıyorum. Mutfakta sıkıştırıyorum onları. Sonra çıkamıyorlar zaten!

 

İTALYA’DA DÖRT HAFTA ERKEKLERİ FETHETME EĞİTİMİ ALDIM

Mutfakta iyisin yani… Şaşırdım açıkçası…

Gerçekten marifetli bir kızım. Ayrıca yemek ile ilgili eğitim de aldım. İtalyan Mutfağı’na meraklıyım. İtalya’da, Alma School’da 4 haftalık amatörler için verilen bir kurs aldım. Eğlence olsun diye gittim. O yüzden bugün size ravioli yaptım. Kursta makarna yapımından, balık çorbalarına bir çok yemeği yapmayı öğrendim. Balık mahsüllü risotto en favori yemeğimdir. Erkeğin kalbine giden yolu bulmak için dört hafta harcadım. Sırf erkekleri fethetmek için yaptım hepsini… Sonra geldim, erkek arkadaşımı yemeklerimle avucumun içine aldım. Tavladıktan sonra, git simit ye dedim. Demekki neymiş? Eğitim şartmış… Güzel yemeği herkes sever. Ayrıca kadın da mutfağa çok yakışıyor. Kayınvalideyi de fethetmek için mutfakta başarılı olmak şart. Yoksa nasıl fethedeceksin ki kayınvalideyi?

 

 

 

Kayınvalidene hiç yemek yaptın mı?

Daha kısmet olmadı ama erkek arkadaşımı yemek yaparak tavladım. Sağolsun iştahlı, ne versem yiyor.

Mutfağa bugün girdiğin gibi seksi mi giriyorsun?

Mutfağa seksi girmiyorum ama bir gün gireceğim.

Hiç bir erkeğin peşinden koştun mu?

Bayılırım uğraşmaya. Bana geleni hiç sevmem. Canım cicim çok hoşsun diyen adamdan hiç hoşlanmam. Çünkü herkese yapıyordur onu. Erkek arkadaşım tanıştığımızda beni tanımıyordu. Burada doğmamış, burada büyümemişti. Beni nasıl tanımaz diye şaşırmıştım. Sen nerde büyüdün Mars’ta mı demiştim. Beni tanımamasına rağmen çok ilgimi çekti.

Erkeğini elinde tutmak için özel bir formülün var mı?

Özel bir formülüm yok. Neşeli bir kadınım. Ne yaparsam yapayım gülerek, neşe ile yaparım.

Erkeksi bir tarafın var. Tepemi attırmayın, dağıtırım burayı gibi…

Annem erkek çocuğu gibi büyüttü. Seksi bir kadının içine Recep ivedik koymuşlar. Belli etmiyorum ama içimde öyle pislik biri var.

İstanbul’u dar ettiğin biri oldu mu?

Çok kızdırması lazım. Birinin beni çok kızdırması mümkün değil. Çok rahat bir kızımdır. Gerçekten çok kızdırması için çok büyük bir şey yapması lazım, canımı yakması lazım. Ben direkt kavga ederim. Saçına yapışır atarım yere.

Bir gün hiçbir gazetede haberin çıkmazsa yani artık o ünlü sıfatı senden alınırsa ne yapıyor olursun?

Hiç düşünmedim ama Türkiye ve Dünya güzeli seçildikten sonra her şeyi bırakıp gitmiş insanım. Londra’da garsonluk yapmış biriyim. O kompleks bende hiç yok. Ayrıca kocam olsun, seveyim, istesin, her şeyi bir anda bırakırım.

Arama motoruna senin ismini yazdığımız zaman..

Muhteşem resimlerim çıkıyor dimi?

Evet ama onu sormayacaktım. Muhteşem resimlerin dışında sürekli ilişki haberlerin çıkıyor…

Hepsi doğru değil. Yanımda gördükleri her adamla ilişki yaşamıyorum.

 

EVLİLİK DIŞI ÇOCUK SAHİBİ OLMAM

Çocuk istiyor musun? Evlilik dışı çocuk sahibi olma fikri sende nasıl tınlıyor?

Bana çocuğunu taşıyayım hissi veren bir adam daha olmadı. Evlilik dışı çocuk doğurmam. Doğuruyorsam babasını bilsin, soyadını taşısın. Olmuyorsa da kısmet değilmiş.

İstanbul’da nerelerde vakit geçiriyorsun?

Her yere gidebilirim aslında… Sultanahmet’e de, Eyüp’e de, Kapalıçarşı’ya da gidiyorum. Nişantaşı, Bebek vs. sosyetik semtlerden çok sıkılırım. Rahatsız olmayacağım yerlerde gezmeyi seviyorum.

İSTANBUL DÜNYANIN İLK ÜÇ ŞEHRİNDEN BİRİDİR

Yaklaşık 30 ülke gezdiğinden söz ediliyor… İstanbul dışında sana yaşamak için cazip gelen bir şehir var mı?

Daha bile fazla gezmiş olabilirim. Bana desen ki İstanbul’dan bağlantın koptu buradan gidiyorsun, New York’ta yaşarım. Bence New York’un dünya üzerindeki tek alternatifi İstanbul’dur. İkisi de 24 saat yaşayan şehirler. Kimse kusura bakmasın ama bence Avrupa köy. İstanbul dünyanın ilk üç şehrinden biri desem doğru olur. Sadece İstanbul’u doğru yönüyle gösteremiyoruz. Hata yapıyoruz. Belki gerçek İstanbul’u İstanbullulara gösteremiyoruz. Ben şehrimi çok seviyorum.