Initio ‘nun Yüksek Zevklere Hitab Eden Kokusu ‘’Rehab” Türkiye’de

Initio

İlk hissettiğiniz anda aşık olacağınız, doğal özleri ve mükemmel uyumuyla INITIO, kokunun haz veren özelliğine atıfta bulunan yepyeni bir parfüm sunuyor; ‘’Rehab”

Doğanın hediyesi kusursuz özleriyle ve benzersiz formulüyle ateşli bir koku ortaya çıkıyor. “Rehab” lavantanın rahatlatıcı etkisini derinden hissetmenizi ve baharat kokuları ile zevki doruklarda yaşamanızı vadediyor. Ardında bıraktığı etki sizi diğerlerinden ayırıyor ve farkınızı ortaya koyuyor. Eğretiotunun karşı konulamaz esansı ne tam anlamıyla erkeksi ne tam olarak feminen bir koku olmasını sağlıyor.

Kokunun sınırlarını zorlamaya, yeni bir şeyler denemeye ve gerçek benliğinizi keşfetmeye cesaret edin. Kalbinizin derinliklerinden gelen duygularla aldığınız kokunun tadını çıkarın. Kusursuz uyumun mucizesini bulan INITIO “Rehab” Türkiye’de satışa sunuluyor.

“Rehab” ismi kadar davetkâr. Sandal ağacı ve miskin coşkulu dansı içinizdeki rahatlamayla arzularınızı harekete geçiriyor.

Ana notalar: Bergamot, karabiber, lavanta ve baharatlar

Fiyat: 90 ml – 1270 TL.

Satış Noktaları;

Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Wepublic, Harvey Nichols Kanyon, Harvey Nichols Ankara, Galeries Lafayette, Beymen Suadiye, Brandroom Nişantaşı, Beymen Panora

La Déesse Hakkında; Türkiye’nin ilk tasarım parfüm butiği La Déesse’de dünyanın en özel parfümörlerinin imzasını taşıyan parfümler satışa sunuluyor. Maison Francis Kurkdjian, Histoires de Parfums, Acqua di Parma, Ormonde Jayne, Etat Libre d’Orange, House of Sillage, Orlov ve Initio gibi kendi hayallerinin peşinden koşan dünyaca ünlü niş parfüm markaları koku tutkunlarıyla buluşuyor

La Déesse Şakayık Sk. Evranos Apt. No:21/6 Nişantaşı

Online alışveriş için; www.ladeesseshop.com

www.ladeesse.com.tr

Parfüm Tasarım Atölyesi Hakkında; Maison Francis Kurkdjian, Initio, Acqua di Parma, Orlov, Histoires de Parfums, Keiko Mecheri, Aedes de Venustas, Miller Harris, Ormonde Jayne, Andy Tauer, Ineke , Etat Libre d’Orange ve House of Sillage gibi kendi hayallerinin peşinden koşan dünyaca ünlü parfümörlerin imzasını taşıyan niş parfüm markaları ile dünyada büyük ses getiren yüz temizleme cihazı Foreo’nun Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.