Zıtlığın Eşsiz Uyumu Decovita Seramik!

decovita seramik

Decovita Seramik, yeni serisi ArtMix ile birbiriyle uyumlu yüzey, doku ve renkleri, mix – match yöntemi uygulayarak sofistike karolara dönüştürüyor. Serinin, mermerle ahşabın birleşiminden doğan ürünü Marble Art, mutfak tasarımında yeni bir dönem başlatıyor.

Mermerin şıklığı, ahşabın sıcaklığı, betonun yenilikçi görünümü ya da tekstilin elegan dokusu… Yaşam alanlarınıza özel bir dokunuş gerçekleştirmek için artık bunlardan yalnızca birini seçmek zorunda değilsiniz! Decovita Seramik ’in ArtMix serisi, birbiriyle mükemmel uyum sağlayan yüzey, doku ve renkleri, tek bir karoda bir araya getiriyor.

Seride yer alan Marble Art, zarif damarlı beyaz mermer ile geometrik tasarımlı ahşap karoları buluşturuyor. Tasarımıyla pencereden uçsuz bucaksız gökyüzüne bakıyormuş hissi uyandıran ürün, doğanın mucizesini yaşam alanlarına taşıyor. Decovita’nın yeni geliştirdiği multi-surface (Çoklu yüzey) teknolojisi ile ahşapları mat, mermer kısımları ise parlak olan Marble Art, bu sayede gerçeklik hissini ve doğallığı yaşatıyor.

Özellikle mutfaklarda tercih edilen Marble Art, kolay temizlenip çizilmelere karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar boyunca ilk günkü renklerini ve dokusunu koruyor. Decovita’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabilen Marble Art, zeminin yanı sıra tek duvarda ya da tezgah arkasında kullanıldığında da mutfağın tüm havasını değiştiriyor.