Cildinin Süper 3lüsü İle Kusursuz Cilt Görünümü

kusursuz cilt

Cildinin Süper 3lüsü İle Kusursuz Cilt Görünümü

Canlı ve güzel bir cilt görünümü doğru cilt bakımı ile başlar. Özellikle yazın yakıcı yüzünü gösterdiği bu günlerde cildi temizlemek, ışıltılı ve kusursuz bir görünüme kavuşturmak büyük önem taşıyor. Cildinizi makyaja hazırlarken ya da makyajsız anınızda da kusursuz ve ışıltılı bir cilt görünümünü #CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ ile sağlamak mümkün. L’Oréal Paris; “Şeker Peelingi”, “Saf Kil Maskeleri” ve “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ile cilt bakımınızı tamamlıyor, #CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ ile canlı, ışıltılı ve su gibi güzel bir cilt sunuyor.

Özellikle tatil döneminde tüm kadınların ortak isteği pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak… Cildinizi kusursuz, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmanın yolu ise ona ihtiyacı olan ürün ile günlük bakımı sağlamak. L’Oréal Paris, cildinizi şımartmak, sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırmak için ihtiyaç duyduğunuz bakımı, “Şeker Peelingi”, “Saf Kil Maskeleri” ve “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” cilt bakım ürünlerinden oluşan CİLDİNİN SÜPER 3LÜSÜ ile sunuyor.

 

Kusursuz cilt görünümü için #CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ

L’Oréal Paris, “Şeker Peelingi”, “Saf Kil Maskeleri” ve “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu”  cilt bakım ürünleri cildinizin derin bir nefes almasını ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Cildi ölü hücrelerden arındırarak canlı ve pürüzsüz görünüm sağlayan “Şeker Peelingi”nin ardından ciltte detoks etkisi yaparak ışıltı kazandıran “Saf Kil Maskesi” ve son olarak cilde anında nemlendirme ve ferahlık sunan “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ile sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmak #CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ ile mümkün.

1) 3 şekerle #BEBEKSİPÜRÜZSÜZLÜK

Cildin ölü hücrelerden arınarak daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlayan peeling, cilt bakımının olmazsa olmazlarından.  %100 doğal kaynaklı 3 şeker formülü ile “L’Oréal Paris Şeker Peelingi”, cildinizin ihtiyaç duyduğu bebeksi pürüzsüzlük hissini en şeker haliyle sunuyor. En önemlisi peeling yaparken su ile birlikte eriyen şeker içeriği sayesinde cildiniz hem yoğun bir şekilde hem de nazikçe temizleniyor. Pürüzsüzleştirme ve ışıltı kazandırma özelliğine sahip Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi, üzüm çekirdeği yağı içeren formülüyle solgun görünümü engelleyerek cildin ışıltısını açığa çıkarıyor.

2)  Saf Kil İle Anında Etki

Kömür içeriği ile detoks etkisi yaratan ve cilde ışıltı kazandıran L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi ciltteki fazla yağı ve kirleri temizlerken, cildi kusursuzlaştırıyor, cildin ışıltısını açığa çıkarıyor.

 

3) #SUGİBİGÜZEL Bir Cilt İçin Aloe Vera Suyu İçsin!

L’Oréal Paris, su kadar hafif özel likit dokusu ve etkili formülüyle geliştirdiği  “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ile cildinize anında nemlendirme ve ferahlık sağlıyor, su gibi güzel bir cilt sunuyor.

Hafif likit dokusu ile cilde sürüldüğü anda emilerek yağlı his bırakmayan Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nu makyaj altı bazı olarak kullanabilir, likit yapısı ve uzun süren nem etkisi sayesinde güzelliğinizi daha uzun süre koruyabilirsiniz.

 

#CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ ile kusursuz cilt görünümü sunan L’Oréal Paris cilt bakım ailelerinden Şeker Peelingi, Saf Kil Maskeleri Ve Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile cildinize ihtiyaç duyduğu günlük bakımı sağlayın.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi için Önerilen Tüketici Fiyatı: 39.90 TL

L’Oréal Paris Saf Kil Maskeleri için Önerilen Tüketici Fiyatı: 39.90 TL

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu için Önerilen Tüketici Fiyatı: 44,90 TL