En İyi 10 Kirpik Uzatan Rimel

kirpik uzatan rimel

En İyi 10 Kirpik Uzatan Rimel

En düz kirpikleri bile kıvırmayı başararak canlı bakışlara sahip olmanzı sağlayan Roller Lash, bu özelliğiyle kirpiklere anında daha uzun bir görünüm kazandırıyor.

Bu maskaranın formülü ve fırçası mükemmel bir uyum içinde çalışarak ultra uzun ve tek tek ayrılmış kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor.

Bu maskaranın mikrofiber kıllarla tasarlanan fırçası kirpikleri detaylı bir şekilde ayırıyor, uzatıyor ve Smudge-Shield teknolojili yapısıyla da 15 saat boyunca akmayan, bulaşmayan, dökülmeyen bir sonuç veriyor.

Polimerlerle güçlendirilen formülüyle Chanel’in Inimitable Intense maskarası, kirpiklere 3 boyutlu bir uzunluk ve hacim veriyor.

İnce dişli ve kıvrık fırça tasarımıyla tüm kirpikleri aynı anda kavrayan bu ürün daha uzun kirpiklerle çevrelenmiş canlı ve enerjik bakışlar için birebir.

İçeriğindeki fiber parçalarla kirpiklerinize ekstra uzunluk veren Dolce & Gabbana’nın bu maskarası özel olarak tasarlanan aplikatörüyle kirpiklerinizi kolayca taramanızı ve ayırmanızı sağlıyor.

Uzun kirpiklerin kült ürünü olan L’oreal Telesscopic, kat kat uygulanırken kirpiklerde birikme yapmıyor ve Carbon Black rengiyle daha seksi ve gizemli bakışların kolay yolunu gösteriyor.

Flex Control Complex teknolojisiyle her kirpiği kökten uca saran bu formül, ultra uzunluk, detaylı belirginleştirme ve profesyonel bir sonuç için olmazsa olmazlardan.

Kısa ve düşük kirpiklere uzun ve flörtöz bir hava vermek için formülize edilen bu maskara, incecik fırçasıyla hem kolay bir kullanım sağlıyor hem de en zayıf tüyleri bile kavrayarak ortaya çıkarıyor.

Ultra siyah rengi ve kalıcı yapısıyla Tom Ford Ultra Length Mascara, kirpiklerinize ekstra uzunluk vererek şımartıyor ve couture bir güzellik deneyimi yaşatıyor.