Yazın Deniz, Güneş Derken Yıpranan Saçlara Şimdi Bakım Zamanı…

yıpranan saç

Yazın Deniz, Güneş Derken Yıpranan Saçlara Şimdi Bakım Zamanı…

L’Oréal Paris Elseve bu yaz da favoriniz olacak. Elseve Komple Onarıcı İkili Bakım Spreyi Sadece 2 kere sallayınca saçlarınızı yazın yıpratıcı etkilerine karşı koruyarak, kolayca açılmasını sağlarken, S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Krem ise yaz boyunca yıpranmış saça kesin çözüm vadediyor.

Yıl boyunca hayali kurulan yaz ayları geldiğinde kadınları düşündüren konulardan biri de saç bakımı… L’Oréal Paris Elseve saç bakımına dair kadınların kafasında beliren soru işaretlerini yok ediyor! Saç sağlığı için yakıcı güneş ışınlarının yıpratan etkisinden ve tuzlu deniz suyundan saçları korumak büyük önem taşıyor. Yazın yıpratıcı etkilerine karşı saçları koruyan, kolayca açılmasını sağlayan L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı İkili Bakım Sprey ve saçların 1 yıl boyunca maruz kaldığı tüm yıpranmaya 1 kullanımda savaş açarak onaran L’Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Krem bu yaz da plaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.

 

Elseve Komple Onarıcı İkili Bakım Sprey’i ile 2 kere salla; onar

Elseve Komple Onarıcı İkili Bakım Spreyi, saçları güneşin ve denizin olumsuz etkilerinden koruyor, onarıyor ve aynı zamanda saçların kolayca taranmasını sağlıyor. Komple Onarıcı İkili Bakım Spreyi’ni sallayınca eşsiz iki güç birleşiyor ve etkisi açığa çıkıyor. Pro-Keratin içeren formülü sayesinde korunan ve onarılan saçlar serum içeriği sayesinde kolayca taranıyor. Saçları anında yumuşacık yapan ve parlak görünmesini sağlayan Komple Onarıcı İkili Bakım Spreyi durulama gerektirmiyor ve saçı ağırlaştırmıyor.

Saçlarda 360° bakım ve koruma sağlayan Elseve Komple Onarıcı Bakım Ailesi yaz aylarında da yanınızda! Yaz aylarında bakıma daha çok ihtiyaç duyan saçlarınızı İkili Bakım Spreyi ile koruyup onarırken, 360° onarım etkisi sağlamak için ilk adımınız ise şampuan olmalı. Elseve’in yıpranmış saçlar için oluşturduğu uzman portfolyosunda kırık uçları onarmak için Elseve Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı Şampuan, yıpranmış saçları yeniden yapılandırmak için ise Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı yer alıyor.

 

1 yıllık yıpranmaya 1 kullanımda Savaş Açın

Yüzyıllardır yumuşatıcı özelliği ile bilinen kalendula içeriğiyle güçlendirilmiş ve onarıcı özelliğiyle öne çıkan seramid ile zenginleştirilmiş formüle sahip L’Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Krem yıpranmış saça kesin çözüm vadediyor.

Kalendula özü ile güçlendirilmiş ve seramidle zenginleştirilmiş içeriği ile L’Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Krem, aşırı yıpranmış, yanmış, boya, röfle balyaj, brezilya fönü gibi işlemlere sıklıkla maruz kalmış saçlara ihtiyaç duyduğu eşsiz bakımı uygulayarak 1 kullanımda 1 yıllık yıpranmaya savaş açıyor. Hem kuru hem ıslak saç boy ve uçlarına uygulanabilen S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Krem saç fiberini onarır, kırık uçları mühürler ve saça disiplin kazandırır.

 

Önerilen Tüketici Fiyatı:

L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı İkili Bakım İksiri: 17,90 TL

L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı Şampuan: 9,90

L’Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı: 9,90

L’Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım- Onarıcı Koruyucu Cica Repair Krem Önerilen tüketici fiyatı:24,90 TL