Dudak Uçuklatan Ürünler

Bu dünyada cenneti yaşamak istiyorsanız, kıyıda köşede yüklü miktarda biriminiz olması gerekiyor. Paran mı var, huzurun var diye boşuna söylenmiyor. Biz bu ay hayatın içindeki bu keyifli şımarıklıkların içinden en iyilerini seçerken de fiyat etiketlerinden çok ne kadar özgün ve özel olduklarına baktık desek de kararı sizlere bırakıyoruz.

DOKUNMAYA KIYAMAZSIN

Elinizdeki ekstra parayı bir an önce bitirebilmek için yanıp tutuşuyorsanız, İtalyan sanatçı Amedo Clemente Modigliani’nin Acqua di Cristallo için tasarladığı “Tributo a Modgliani” ismindeki şişelenmiş su içinizdeki ateşi rahatlıkla söndürebilir. Fiji ve Fransa’dan doğal kaynak sularının yanı sıra İrlanda’dan da gayzer suyu ile doldurulmuş bu şişenin içerisine 23 ayar altın tozu serpiştirilmiş. Ayrıca 24 ayar saf altından yapılan dış yüzeyiyle de oldukça ilginç bir su şişesi haline gelen Tibuto a Modgliani, 60 bin dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bu pahalı şişelenmiş suyu nerede kullanacağınıza da sizler karar verin.

Fiyat: 60 Bin Dolar              acqua-di-cristallo-tributo-a-modigliani-ideas  

GÖZÜNÜZDE PARALANSIN

Dünyanın en pahalı güneş gözlüğü Chopard De Rigo Vision, 408 bin dolarlık fiyatıyla ağzımızı açık bırakıyor. Elbette ki bu pahalı gözlük James Bond gibi gizli ve özel ajanların kullanmış olduğu inanılmaz derecede işlevsel bir güneş gözlüğü değil. Fakat optiklerden satın aldığımız sıradan bir güneş gözlüğü de değil. Bünyesinde 51 adet tam kesim elmas ve 60 gram ağırlığında 24 ayar altın gibi değer katan öğeleri barındıran Chopard De Rigo Vision, özellikle de Dubai zenginlerini kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

Fiyat: 408 Bin Dolar5-luxurious-23-canary-diamond-sunglasses

EŞİ BENZERİ YOK

1930’lu yıllarda Nazi Almanya’sından kaçıp Amerika’ya taşınan Albert Einstein’ın sahip olduğu deri ceket, adeta onun evi gibiydi. Ünlü bilim adamı bu ceketi neredeyse hiçbir zaman üzerinden çıkarmadı. Eğer internette gezinip, Einstein’ın birkaç fotoğrafına bakacak olursanız, bu ceketi onun üzerinde görebilirsiniz. Einstein’ın Bahamalar’a seyahat ettiğinde bile giymiş olduğu bu kahverengi deri ceket, Amerikalı ünlü giyim firması Levi’s tarafından 1935 yılında piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz günlerde Londra’nın ev sahipliği yaptığı, Christie’s müzayedesinde satışa sunulan “dahinin ceketi” 147 bin dolara Levi’s firması tarafından satın alındı.ceketin-satildigi-muzayedede-baska-hangi-esyalar-bulunuyor

BAŞ DÖNDÜRÜYOR

Fiyatıyla başımızı döndüren 55 milyon dolar değerindeki bu kolye, Watches Exhibition & Doha Jewelry şirketinin 10’uncu yıl dönümü için 2012 yılında meydana getirildi. L’Incomparable adı verilen bu güzel gerdanlık bünyesinde 91 ayrı elması barındırıyor. Oldukça kaliteli materyallerin bir araya getirilmesiyle büyüleyici bir gerdanlık haline gelen L’Incomparable, bütünüyle 637 karat ağırlığa sahip. Mouawad tarafından meydana getirilen L’Incomparable özellikle merkezinde bulunan sarı renkte değerli taş ile göz alıcı bir güzelliğe sahip.

 

mouawad_incomparable-diamond-necklace-2

GÖZ KAMAŞTIRICI BEYAZLIK
Elle yerleştirilen elmas ve sarı altın telkari detayları ile beyaz altın şişenin haşmetli şekli aynı yoğunlukta ışıldıyor. Beyazın cesur zarafeti ve ayrıcalığından dökülen kışkırtıcılığı ve çekiciliğine kimse kayıtsız kalamıyor. Dünyanın en güzel şişesinin güzelliği ve işlevselliği beş boyutta sunulmaktadır. Bebeğinin beşiğini sallamak ve şişesini vermek, herhangi bir ebeveynin unutulmaz deneyimlerinden biridir. Büyüleyici ergonomik tasarımına kazınan bebeğinizin ismiyle, eşsiz bir hazine olan Doll Bottle ile o an büyülü bir hal alır. Aynı zamanda bir mücevher olan bu şişe, Rus oyuncak bebeklerinde nesinlenmiş zarif bir dekorasyon parçasıdır. Beş farklı boydan oluşan set en ince zarafetin yansımasıdır.

Fiyatı:  25 ml’lik boyutları 290 Bin TL iken 200 ml boyu ise 280 Bin TL’dir.doll-bottle-silver-gold-2-0743