Efsane Piyanist David Helfgott, İlk Kez 360 Derece Sahnede

david helfgott

Efsane piyanist David Helfgott, ilk kez 360 derece sahnede, 9 Kasım’da Volkswagen Arena’da! David Helfgott, Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu’nu, ilk kez her yönden benzersiz bir görüş açısı sağlayan 360 derecelik sahneye taşıyor.

David Helfgott, Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu’nu, ilk kez her yöndenbenzersiz bir görüş açısı sağlayan 360 derecelik sahneye taşıyor.” Dünyanın en önemli piyanistlerinden olan, hayatı Oscar ödüllü ‘Shine’ filmi ile beyazperdeye aktarılan David Helfgott, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir konser deneyimi için Piu Entertainment organizasyonuyla 9 Kasım’da İstanbul’da!

Volkswagen Arena’da gerçekleşecek 360 derecelik eşsiz sahne deneyimiyle, bir piyano dehasının performansına her açıdan şahit olacaksınız.  David Helfgott, dünyada sayılı piyanistin çaldığı, olağanüstü bir konsantrasyon ve beceri gerektiren, Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu’nu, ilk kez her yönden benzersiz bir görüş açısı sağlayan 360 derecelik sahneye taşıyor. Çift piyano ile gerçekleşecek bu özel konserde David Helfgotta, genç yaşına rağmen büyük başarılar elde etmiş, Limelight’ın “30 Yaştan Küçük 30 Muhteşem Müzisyen” listesinde yeralan Vietnam asıllı Avustralyalı piyanist Hoang Pham eşlik edecek. Hayatını piyanoya adayan, bu uğurda ciddi rahatsızlık geçiren, piyano gördüğü her an hemen tuşlara yönelen büyük piyanist David Helfgottbambaşka bir boyutta Rachmaninov çalarken, dinleyiciler de farklı boyutlarda kendisini izleyip, parmakların olağanüstü performansını seyredecekler. David Helfgottilk kez, 360 derece sahnede, Piu Entertainment organizasyonu ile başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız bir konser deneyimi için 9 Kasım’da Volkswagen Arena’ya davet ediyor. ”

Program:
David Helfgott Solo Performans;
Moussorsky. Pictures at an Exhibition
Ara
Çift Piyano ile Rachmaninov Piyano Konçerto No.3
İkinci Piyano: Hoang Pham