ELECTROPOL FESTİVAL 2016

Elektronik müziğin gizemli şehri, Electropol Festival 2016 ile bir kez daha yükseliyor!

Üstelik şehrin kalbindeki elektronik metropolün kapıları bu kez İstanbul’un nefes alanı Lifepark’a açılacak.

20 Ağustos’ta bir günlüğüne kalkacak surların arkasında dünyaca ünlü DJ’ler ile 2 ayrı sahnede elektronik müziğin tüm çeşitleri, gün boyu sürecek çok sayıda aktivite, orman içinde muhteşem bir atmosfer ve pek çok sürpriz ile 10 saatlik unutulmaz bir festival deneyimi Electropol halkını bekliyor.

Öğlen 2’den gece 12’ye sürecek Electropol Festival 2016 boyunca Ana Sahne yine EDM’in iddialı temsilcilerini ağırlarken Alternatif Sahne ise techno’dan deep house’a underground elektronik müziğin kalesi olarak yerini alacak.

Sıradışı eğlence anlayışlarını yeni toprakları Lifepark’ta bambaşka yerlere taşımaya hazırlanan Electropol halkı arasındaki yerinizi alın!

DVBBS
Mag Top 100’de 16. olarak tüm dünyayı fetheden, Spinnin’ Records’ın Kanadalı electro house ikilisi DVBBS, sıradaki hedefleri olarak seçtikleri Electropol’ün gizemli topraklarında katılımcılara yıllarca akıllardan çıkmayacak bir deneyim yaşatacak! Borgeous destekli şarkıları Tsunami ile EDM sahnesinde belirdikleri andan beri gerçek bir tsunami etkisiyle yükselen ikiliye canlı tanıklık edin!

Andrew Rayel
17 yaşında Armin van Buuren’in dikkatini çekerek trance’in lider plak şirketi Armada’da haklı yerini kazanan Moldovalı Andrew Rayel, Electropol Festival Ana Sahne’sinden trance family’e seslenecek!

BeeGee
Türkiye’de elektronik müzik sahnesinin hızlı gelişiminin arkasındaki görev adamlarından, yılların vizyoneri BeeGee, Electropol 2016 Alternatif Sahne’sinde yalnızca bakanlığı değil, fahri ev sahipliğini de üstlenecek!

Franky Rizardo
Yaşıtlarının aksine abartıdan uzak sound’u durumu gizlese de Franky Rizardo’nun esas hedefi en başından beri dünya hakimiyeti. Franky, 20 Ağustos’ta Electropol Festival Alternatif Sahne’de hedefe bir adım daha yaklaşacak!

Jay CosmicProgressive House’un genç yıldızı maksimalist Jay Cosmic, ya da kendine seslendiği haliyle “galaksilerarası rave büyücüsü”, bu gezegene ait olamayacak bir şovla Electropol Festival’de kendi isminin hakkını verecek!

Little Boots
İngiliz Electropop prensesi, “çalışan kızın partici yüzü” Little Boots, Electropol Festival’e kendisinden ve ilham kaynaklarından oluşturacağı özel bir DJ set ile katılacak!

Mat.Joe
İstanbullular için Berlinli deep house ikilisi Mat.Joe’nun, onlar için de İstanbul’un yeri ayrı. Sevilen duo Matze ve Johannes ile hasret, 20 Ağustos’ta Electropol Festival Alternatif Sahnesi’nde son bulacak!

Procombo
Hayatında basketbolun da müzik kadar yeri olan, Türkiye’nin ilk uluslararası DJ’lerinden Procombo, bu çifte enerjiyi Electropol Festival’e özel bir setle Alternatif Sahne’ye taşıyacak!

Quintino
Dans müziğin efsanevi plak şirketi Spinnin’ Records’ın güçlü silahlarından Quintino, Progressive ve Electro House sınırlarını silikleştireceği Electropol Festival Ana Sahnesi’ne unutulmaz anlar yaşatma iddiasıyla geliyor!

Teenage Mutants
Electropol Festival’in Alternatif Sahnesi, Berlin’in deep house temsilcilerinden Teenage Mutants’ın klişelerden uzak sound’u ve renkli kişiliği ile renklenecek!

Thabo Getsome
Electropol Festival’e 90’lar başından beri tutkulu dinleyicisi olduğu hip-hop ve reggae esintili bir setle katılacak olan Thabo Getsome, Alternatif Sahne’de özgün tarzını konuşturacak.

Tommy Trash
Geçtiğimiz yıl Radioactive Zone şovuyla İstanbullulara senenin en güzel gecelerinden birini yaşatan big house’un Avustralyalı devi Tommy Trash, bu kez çok daha fazlası için Electropol Festival Ana Sahne’de olacak.
… ve daha fazlası!

VIP Lounge
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip, özel VIP Lounge alanı bulunacaktır. VIP Lounge bilet sahipleri öncelikli giriş ve özel alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP Lounge biletlerine ücretsiz bar dahil değildir.