FESTİVALLERE ÖZEL JET İLE UÇABİLİRSİNİZ!

Yolcular ile jet sahiplerini buluşturarak kişiye özel uçuş imkânı sunan JETFORME, dünyaca ünlü festivallere özel jetle uçmanızı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk yeni nesil interaktif özel jet kiralama platformu olan JETFORME, heyecanla beklenen dünyaca ünlü festivallere özel jetle uçma fırsatı sunuyor. Konforlu seyahatin yanı sıra uygun fiyatlı oluşuyla da dikkat çeken JETFORME sayesinde yolcular; uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebilmenin ayrıcalığıyla tanışıyor.

1Ağustos ayında gerçekleşecek olan Cenevre Festivali, Creamfields Festivali ve Venice Film Festivali gibi etkinliklere özet jetle uçma imkanı sağlayan JETFORME, yaklaşık 1.000’e yakın özel jeti portföyünde bulunduruyor. 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme ayrıcalığı sunan uygulama, kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleriyle dikkat de çekiyor.

Festivaller, iş seyahatleri, tatil planları ve anlık organizasyonlarda hayatı kolaylaştıracak olan JETFORME; özel terminal kullanımı, kişiye ve gruplara özel sağladığı avantajlarla yeniliklere açık olanların beğenisine sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.jetforme.com adresini ziyaret edebilir; site üzerinden veya mobil olarak App Store ve Google Play’den JETFORME’nin ayrıcalıklarıyla tanışabilirsiniz.

 Ağustos 2016 Festival Takvimi

Cenevre Festivali, İsviçre ( 05 – 14 Ağustos 2016 )

Olympic Games- Rio de Janeiro, Brezilya (05 – 21 Ağustos 2016)

Sziget Festival, Budapeşte – Macaristan (10 – 17 Ağustos 2016)

Sonus Festival- Pag ada, Hırvatistan (21 – 25 Ağustos 2016)

Creamfields Festivali, İngiltere (26 – 28 Ağustos 2016)