MUSEUM HOTEL ‘DE UNUTULMAZ ANLAR

Türkiye’nin tek Relais & Chateaux ünvanlı, Kapadokya’nın ilk lüks butik oteli Museum Hotel, ağırladığı misafirlerine yaşattığı unutulmaz tatil anları kadar ev sahipliği yaptığı ayrıcalıklı davet, organizasyon ve düğünlerle de ilgi uyandırıyor.

Kapadokya’nın en büyüleyici konumunda yer alan, masalsı ambiyansı ve özgün konseptiyle dünya çapında ağırladığı misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan, Türkiye’nin tek Relais & Chateaux unvanlı oteli Museum Hotel hayallerdeki düğünleri gerçeğe dönüştürüyor.

Yeni bir hayatın başlangıcı olan düğün törenleri her çiftin mükemmeli aradığı, unutulmaz anlar yaşamak istediği en özel günlerin başında geliyor. Dünyanın en ayrıcalıklı rotalarından Kapadokya’nın büyüleyici

manzarasına nazır konumuyla daha ilk görüşte ilgi uyandıran Museum Hotel, Uçhisar’ın Göreme Vadisi’nden Aşk Vadisi’ne, Güvercinlik Vadisi’nden Kızıl Vadi’ye, Avanos Dağları’ndan Erciyes Tepelerine uzanan görüş açılı muhteşem terası, Roma döneminden esinlenerek tasarlanan taş yüzme havuzu ve organizasyonlar özelinde misafirlerin ağırlandığı Maar’a alanıyla fark yaratan düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Kapadokya’nın Masalsı Ambiyansında Unutulmaz Anlar ve Anılar…

Museum Hotel’in neredeyse hepsi bölgenin manzarasına hakim olduğu, her biri ayrı konseptle tasarlanmış 30 odası bulunuyor. 23’ü mağara, 7’si taş olan odaların en görkemlisi Muhteshem odası olarak öne çıkıyor. Süit konseptinde tasarlanan bu odada, biri kaya diğeri kemerli iki yatak odası, iki banyo, özel şarap mahzeni ve incelikle düşünülen daha birçok özellik öne çıkıyor. Odaların hiç biri, bir diğeri ile aynı değil; her biri ayrı bir masalı, geçmişteki ayrı bir hikayeyi yaşatıyor. Kimisinde Museum Hotel’in kendi bağlarından özenle hazırladığı şarapların aktığı musluklar öne çıkıyor, kimisinde Kapadokya’nın eşsiz manzarasına karşı jakuzi keyfi, kimisinde ise şömineli, özel olarak hazırlanmış salonlar… Museum Hotel düğünü için geri sayımda olan çiftleri benzersiz ikramlar ve servislerle odalarında ağırlıyor, sürprizleri ile yaşayacakları o özel anlara keyifli dokunuşlar katıyor.

Bölgenin Dokusundan İlham Alan Düğünler…

Museum Hotel ‘in bünyesinde hizmet veren, Kapadokya bölgesinin en seçkin etkinlik mekanlarından biri olan Maar’a Konak da düğün gecesini en ayrıcalıklı şekilde yaşamak isteyenler için ideal…  Bölgenin dokusu bozulmadan, Kapadokya tarihini tüm özgünlüğü ile sergileyen Maar’a Konak kapalı ve açık alanıyla ruha dokunan izler bırakıyor. Düğününü burada gerçekleştirmek isteyen çiftler için Museum Hotel’in özenle hazırladığı ikram menülerinin yanı sıra transferden servis ekibine her detay da incelikle organize edilerek en anlamlı anları yaşatmak üzere sunuluyor.

 Hafızalarda İz Bırakan, Damaklarda Fark Yaratan Lezzetler…

Kapadokya’nın ilk fine dining restoranı Lil’a Restaurant’a da ev sahipliği yapan ve yemeği adeta bir tutku olarak gören gastronomi dünyasının yeni nesil isimlerinden şef Çağrı Erdoğan’ın yarattığı menüsüyle de ilgi gören Museum Hotel, düğünlere de anlamlı tatlar katıyor. Şef Çağrı Erdoğan ve ekibinin yarattığı özel ikramlar, menüler ve düğün pastaları ile çiftler misafirlerini ağırlarken hem hafızalarda, hem de damaklarda iz bırakan anlar yaşatıyor.

Sonsuz aşka doğru atılan ilk adımın daha da kusursuz olmasına, tüm tecrübesi ve güler yüzlü ekibiyle katkı sağlayan, ambiyansı, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile çiftlere bir ömür unutamayacakları anlar yaşatan Museum Hotel hayal ettiğiniz masalsı düğünler için sizi bekliyor.

www.museumhotel.com.tr

+90 384 219 22 20 Tekelli Mahallesi, No. 1, Uçhisar, P.K. 50240, Nevşehir / Kapadokya