Şehrin Kalbinde Sıradışı Bir Deneyim

Iridium Spa2

Su seslerinin eşlik ettiği görkemli ve huzurlu ambiyansıyla ezber bozan Iridium Spa, konuklarına ayrıcalıklı hamam bakımları, vücut ve cilt uygulamalarının yanı sıra cezbedici masajlarıyla da şehrin kalbinde sıra dışı bir deneyim vadediyor.

Nişantaşı’nda, şehrin en prestijli noktasında konumlanan İstanbul’un modern şaheseri St. RegisIstanbul, Iridium SPA ile konuklarına sıradışı bir SPA deneyimi sunuyor. The St. Regis New York’ta IridiumRoom’un açılışına kadar uzanan 80 yıllık bir tarihi miras üzerine inşa edilen Iridium SPA, su seslerinin eşlik ettiği görkemli ve huzurlu ambiyansıyla ezber bozuyor. Konuklarına ayrıcalıklı hamam bakımları, vücut ve cilt uygulamalarının yanı sıra masaj çeşitleriyle de hitap eden Iridium SPA, şehrin en dinlendirici tınısını yakalıyor.

Su seslerinin eşlik ettiği görkemli ve huzurlu ambiyansıyla ezber bozan Iridium Spa, konuklarına ayrıcalıklı ELEMIS cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra cezbedici masajlarıyla da şehrin kalbinde sıra dışı bir deneyim vadediyor.

Ekim ayı itibari ile İngiltere’ nin 1 numaralı cilt bakım ve spa markası ELEMIS,  IridiumSPA’da konuklarıyla buluşuyor. Yenilikçi, profesyonel spaterapileri ve üstün formülasyonları ile ELEMIS 25 yılı aşkın süredir spa endüstrisinin öncü markası. Profesyonel İngiliz bakım markası ELEMIS’ in, klinik testlerle etkinliği kanıtlanmış cilt bakım terapileri tek bir bakımdan sonra bile etkisini gösteriyor. Doğal aktif içerikler ve ileri bilim ile geliştirilmiş cilt bakımları, vücut terapileri ve benzersiz masaj teknikleri ile maksimum sonuçlar sağlıyor.

ELEMIS,  felsefe olarak 4 ana prensip ile var olmaktadır

Doğanın Tanımladığı

ELEMIS, dünyadaki doğal kaynakların öneminin farkındadır. Aktif içeriklerin kalitesinden ve oranlarından ödün vermeyen ELEMIS ürünlerinin bütünlüklerinin, saflıklarının ve doğal formüllerinin etkisi güven sağlamaktadır. ELEMIS ürünleri sentetik katkı maddeleri içermez, hayvanlar üzerinde test edilmez.

Bilimin Öncülüğünde

Bilimi ve son teknolojiyi formüllerine uyarlayan ELEMIS; vitaminler, mineraller, marin içerikler ve bitkilerden elde edilen spaterapi ürünleri ile çığır açan keşifler yapmıştır. Bu sayede sonuç odaklı etkileri kanıtlanmış formüller oluşturarak en üst seviyede etki sağlayan ürünler yaratmıştır.

Sonuç Odaklı

ELEMIS klinik testlerle etkileri kanıtlanmış yüz ve vücut bakımları ile bakım ürünlerine sahiptir.

Kişisel İhtiyaçlara Göre Tanımlanmış

ELEMIS ürünleri ve spa bakımları kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. ELEMIS herkes için en iyi sonuçları sağlar.

Iridium Spa’ da Deneyimleyebileceğiniz ELEMIS Bakımları

ELEMIS Pro-CollagenQuartz Lift Facial bakımı özel lifting masajı ve yaşlanma karşıtı içerikleri ile yüz ve göz bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak erken yaşlanmanın belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olur.
ELEMIS Pro-Intense Lift Effect Facial
bakımı boyun, yanak ve çene bölgesinde oluşan elastikiyet kaybına karşı yoğun sıkılık kazandıran bakımdır.

ELEMIS Oxygen Skin Calm Facial bakımı sakinleştirici teknikleri ile yüz ve gözlere uygulanan masaj sayesinde hassas ciltlerde rahatlama sağlarken, ciltteki kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur ve cildin yeniden yapılanmasını sağlar.

ELEMIS Cellutox Aroma Spa Ocean Wrap vücut bakımı, ardıç ve limon esans yağlarının toksin giderici karışımı sayesinde vücut sistemini uyararak selülitin portakal kabuğu görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Cilde sıkılık sağlar.

ELEMIS Deep Tissue Muscle Massage bölgesel stres ve kas gerginliğini rahatlatmaya odaklanan ELEMIS derin doku ritmik baskı masajıdır ve tüm vücudun dinçleşmesini sağlar. Özel harmanlanmış masaj yağları ile kombine edilen bu masaj kişiye özel rahatlatıcı bakımdır.

Iridium SPA yedi terapisuiti, sauna ve buhar odalarıyla donatılmış kadın ve erkek soyunma odaları, farklı büyüklüklerdeki üç dinlenme havuzu ve 950 metrekarelik alanında konuklarına stresten uzak bir atmosfer sağlıyor.

Rezervasyon İçin:

Iridium SPA Istanbul – Telefon: 0 212 368 0606