SPAGO’DAN KIŞA ÖZEL MENÜ

Nişantaşı’nın vazgeçilmez adreslerinden biri olan Spago, kış sezonuna yeni menüsü ile merhaba diyor. Spago, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan lezzetlerden oluşan menüsüyle hizmet veriyor.

Üst üste 22 sene boyunca Oscar ödül törenlerinin resmi partilerini düzenleme başarısı gösteren, iki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago, kış aylarına özel olarak hazırladığı lezzetli menüsüyle soğuk kış günlerine renk getiriyor. Kış sofralarının vazgeçilmezlerinin yanı sıra, Spago’nun imzası sayılan özel sunumların da yer aldığı menü, gustosu yüksek misafirlerine bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Chef Bahadır Abul tarafından oluşturulan menüde, Fırınlanmış Kestane Çorbası kış aylarının klasiğini yaşatırken, başlangıçlar arasında yer alan Pekin Ördekli Çin Böreği, Ilık Ahtapot Salatası, İran Beluga Havyarı ise damak tadınızı yeniliyor.

İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzeti Risotto’yu da şefin imzasıyla yorumlayan mekan, Dağ Mantarlı Risotto ile kış aylarında ziyafet sofralarına ev sahipliği yapıyor. Ana yemek seçiminde Buharda Pişirilmiş “Hong-Kong” Usulü King Somon, Sırlanmış Kılıç Balığı, Tavada Kızartılmış Kalkan, Tavada Kızartılmış Organik Tavuk, Fırında Ağır Pişirilmiş Dana Yanağı gibi lezzetler misafirlerin tercihine sunuluyor.