Victoria’s Secret Melekleri İlk Kez Paris’te Yürüyecek

Victoria’s Secret melekleri tarihlerinde ilk defa Victoria’s Secret Fashion Show kapsamında Paris’te yürüyecek. Dünyanın en merakla beklenen moda şovu, 190’dan fazla ülkede izlenecek.

victorias-secret-fashion-show-angels-models-2015Moda, fantezi ve eğlenceyi bir araya getiren iç çamaşırı defilesi, bu sene de müthiş içerikler ve sürprizlerle izleyenleri büyüleyecek. Pembe Halı röportajları, model profilleri, sahne arkası görüntüleri ve şehir ışıkları altında şovun hazırlık aşamalarına tanıklık edilecek bu çok özel şovda her sene olduğu gibi muhteşem mini konser performansları da yer alacak. Bu büyüleyici sahne performansına kimlerin imza atacağı henüz gizemini koruyor.

landscape-1447175108-angels-indexTüm Victoria’s Secret melekleri: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell ve Taylor Hill’e ev sahipliği yapacak bu etkileyici şovda aynı zamanda yepyeni yüzler de karşınızda olacak.

landscape-1430235279-hbz-vs-models-00-indexVictoria’s Secret moda şovu Done & Dusted, inc tarafından gerçekleştirilmekte. Edward G. Razek, Monica Mitro, Ian Stewart ve Hamish Hamilton baş yapımcılar. Projenin direktörü Hamish Hamilton.

https://www.youtube.com/watch?v=dRwv9ldz_CM

 

 

HTML