‘Kadınların Favori Makyaj Malzemesi’ Rimel Seçildi

rimel

KizlarSoruyor tarafından düzenlenen ‘Kadınların Issız Adaya Bile Düşsem Yanımdan Ayırmayacağım Makyaj Malzemesi’ anket sonuçlarına göre:

‘Kadınların Favori Makyaj Malzemesi’ rimel seçildi.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor’un eğlenceli anketleri sürüyor. Anket kapsamında kullanıcılara ‘Issız Adaya Düşsen Onsuz Yapamam Dediğin Makyaj Malzemesi Hangisi?’ sorusu soruldu.

Ankette oyların yüzde 48’ini alan rimel açık ara birinci olarak kızların favori makyaj malzemesi seçildi. Rimeli yüzde 25 oy alan BB Krem takip etti. Yüzde 23 oyla ruj üçüncü olurken yüzde 4 oy oranıyla allık en tercih edilmeyen makyaj malzemesi seçildi.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

  • KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi,70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
  • KizlarSoruyor’un % 55’i Kadın, % 45’i Erkek.